SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

no kurde boli !!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie od pewnego czasu zaczeło mnie tak jakby szarpać, w miejscu kończenia sie kości udowej chyba -no w kroczu jest to coś takiego jak by ci dętysta w narw wjechal nibuy nic zrobie jakiś ruch i ryp a raz spokuj samo to przychodzi co to może byc i co z tym zrobić .Dzieki za odpowiedzi
Pozdro

)))))))))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
ja mam cosik podobnego w kolanie czasem jest tak ze ide i czuje jakby chrupotanie w kolanie cos tak jakby kosc ocierala o kosc robie gleboki przysiad kolana strzela i jest git.

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie to jest coś tyakiego jaky kość o kość ocierała tylko ze dziś narazie mam z tym spokuj zobaczymy co b edzie dalej

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może przywodziciele uda? - taka mała grupa mięśni niezwykle łatwa do uszkodzenia. Spróbuj przez kilka dni oszczędzać przywodziciele i stosuj np. Fastum i Ibuprom. Zobacz, czy przejdzie - odezwij się.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki gury dzięki posmarowałem to miejsce wczoraj kremem zawierającym ibuprofen i narazzie mam z tym spokuj zobaczymy czy wruci za odpowiedz uru masz soga pozdro

)))))))))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerwy :-( Guru pomoz

Następny temat

Ciągły katar...

Wiecej