SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

nitro + aakg czy xpand + storm

Wysłana -
j/w, co lepsze, cos dodac do tego?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
mala pomylka, nie xpand tylko no xplode
Wysłana -
no xplode+mono
Wysłana -
no xplode to ma w sobie kreatyne to po co to mieszasz z mono, nie lepiej cos wspomagajacego?
Wysłana -
Zeby zaspokoić to 10g kreatyny to musialbyc duzo no-xplode jesc...taka mieszanka według mnie jest super...ale jesli chcesz spozywac w DT tyle samo co DNT czyli 5g to jak chcesz...ale to za malo...mozesz ewentualnie dwa stacki ale to jak masz juz jakies doswadczenie ze stackami...bo na pierwszy raz ze stakami to nie bardzo...a myślałeś nad cell pump?taniutki a według mnie dobry...
Wysłana -
Nitro Energizer - lepszy niż Xplode'a. Żeby poczuć Xplode'a to 3 miarki musiałem sypać....

do tego mono i masz pełny cykl.
Wysłana -
to wkoncu nitro i mono czy xplode i mono, brac do tego jakies witamy czy aminokwasy?
Wysłana -
witaminy tak

aminokwasy nie. Chyba, że redukcję chcesz robić. Przy masie zbędne.

Wiesz, jeden lepiej oceni Nitro E a drugi No-Xplode'a. Ciężko powiedzieć. Mnie bardziej kopało Nitro E i jeszcze parę innych produktów niż No-Xplode.
Wysłana -
a gainera mozna do tego dorzucic?
Wysłana -
no jak za mała kaloryczność w diecie to jak najbardziej
Wysłana -
gdzies przeczytalem, ze gainer slabo buduje mase, a bardziej tluszcz to prawda czy mit?

czym grozi przekroczenie limitu kalorii

powiedzmy, ze wezme nitro/x-plode + olimp creatine 1.3 i do tego jakiegos gainera, jak to dawkowac :D, wedlug opisu na opakowaniu, bo mieszanie kilku suplementow jest chyba niebezpieczne
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź