SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niskie libido - jakie badania, czyli problem młodego chłopaka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1078
witam,
tak wiem, szukałem szukałem i to co znalazłem to mało :)
pytanie jak w temacie, chcę zrobić kompleks badań z powodu niskiego libido a więc tak:
lh, fsh, testosteron, estriadol, prolaktyna, kortyzol
dodać coś jeszcze? jest także coś takiego jak "testosteron wolny" oraz "estriol wolny" ale niewiem co do czego... mam brak libido jak co do czego, z reguły rano wszystko jest ok. miałem cykl omki+metki z clomidem około 3-4 lat temu, a moje problemy zaczeły się jakiś czas temu, w sumie to od niedawna jestem w takiech sytuacjach :F...ok piszcie jakie badania bo jutro jade do luxmed`u, piszcie to polecą sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
nie rob tych badan na x wolny bo sa wpisdu drogie
lh, fsh, testosteron, estriadol, prolaktyna, kortyzol
to wystarczy, jak bedziesz mial wyniki to napisz tutaj i ewentualnie do lekarza idz.
Jaki dokladnie ten problem jest? Jak rano ci stoi a podczas ruchnia nie chce to znaczy ze cos nei tak z psychika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1078
hmmm tak twierdzisz? to moze byc h*jnia....no, jutro zrobie badania i pewnie w srode wrzuce....a jak psycha to co psychiatra, seksuolog???może jak na jakims tesciu podciagne co libido podnosi to samoocena skoczy i problem sam sie rozwiaze??
ps. co dp tescia wolnego to 45, a estrol wolny 30, tylko wyniki po 14 oraz 7 dniach... powyższe chyba w ten sam dzień do 18, a i tak zapace chyba 225zl...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
to moze opisz jaki dokladnie masz problem, ruchales juz kiedys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1078
no pierwszy raz no i drugi to nawet wacek nie chcial mi stanac, pozniej mysle cos nie halo wiec but do urologa, tam dal mi jakies proszki i vizarsin, no to ok prochy jak prochy tyle ze nie idzie sie po nich zlac praktycznie, ale mysle ok. walnelem 25mg vizarsinu i tam pykam pykam pykam...i tak dlugo az padlem w h*j....2 podejscie no juz tak jakos z mniejszym powerem, a 3 to juz tam z 3min i wogole maly stracil pompe...i sam nie wiem o h*j chodzi...jezeli vizarsin nie dziala to pewnie moze byc cos nie halo z hormonami, bo jak hormony bylyby ok to wiagra chyba odpalilaby...
ps. hehe ale naly bezposrednis...zaraz nas pobanuja za jakies teksty na tle seksualnym :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
bo wiesz zazwyczaj jest u poczatkujacych akcja ze typ sobie wkreca banie ze nie da rady, za duzo mysli przed itp. a potem ze stresu kuska szwankuje Myslalem ze taka akcja u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1078
hehe a zebym ja to wiedzial...w sumie tak jak nabralem sobie do bani to kto wie, moze i tak jest...ok robie te badania i zakladam nowy temat. obcny prosze moderatora o zakonczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko tabsy

Następny temat

drugi cykl, prośba o rekomendacje

WHEY premium