SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

niski wynik testosteronu mt

Wysłana -
Witam,

wbilem 4 strzaly cypio 250mg e4d i wynik w labie wyszedl >13,50 ng/ml, czyli wynik zamykajacy skale, oczywiscie nastepnie poprosilem ludzi z laba zeby zrobili mi dokladny wynik i wyniosl on 13,35 ng/ml, towar byl bity z malay tiger, pewne zrodlo, tak samo kody z tylu na stronie malay tiger wchodzily bez problemu. Gdzie moze byc blad? W moim odczuciu schrzanili cos w labie, no bo skoro kody z mt wchodza to jak? Inna opcja to ze bilem iglami 0,5/25 w posladek, byc moze igla nie dochodzi do miesnia ale slyszalem ze jesli wbija sie w tluszcz to testosteron tez sie wchlonie.

Jakies pomysly?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
po pierwsze i nie bije tu do MT to co oznacza wchodzacy kod?ze jest ori i tyle a nie ze jest to i tyle co ma byc
kiedy byl strzal a kiedy badanie?
Wysłana -
rozumiem, po prostu kazdy mnie zapewnial ze jak jest malay tiger ori to na 100% bedzie kopac. Badanie bylo 24h po 4 strzale
Wysłana -
no to nisko jak na tyle h po strzale
Wysłana -
Ile dni po inj było badanie ?
4 inj trochę malo
Kolejna sprawa to wynik ponad skale labu to kolejne rozcieńczanie i być może nie dokładny wynik
Wysłana -
Spoznilem się z odpowiedziami
Wysłana -
tez wydaje mi sie ze schrzanili cos w labie, na dniach ponowie badania tym razem gdzie indziej i dam znac
Wysłana -
chociaz jw 4strzaly to malo
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź