SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niski poziom testosteronu całkowitego

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Witam wszystkich serdecznie. Panowie mam problem, ostatnio zrobiłem sobie badania na poziom testosteronu wolnego, całkowitego i prolaktyne, i niestety badanie pokazało że mam obniżony poziom testosteronu całkowitego.
Dodam, że nigdy nie brałem żadnych środków anabolicznych.Jeśli chodzi o pociąg seksulany to myślę że jest ok:) .Trenuje splitem 5 razy w tygodniu + 2 razy w tygodniu cardio 40min, dieta dopięta na 100% ; 3500 kcal obecnie 400ww 90tł 270b. Suplementacja kreatyna 7g dziennie, beta alanina 5g dziennie ,vit.d 6000IU dziennie, vit. olimp, cynk 30mg,magnez 400mg, do tego animal flex i glukozamina. Wzrost 190cm, waga90kg(po redukcji), dzisiaj byłem u lekarza rodzinnego z tymi badaniami dostałem skierowanie do endokrynologa tylko ,że nie polecił mi nikogo... znacie może Endokrynologa z Katowic który jest godny polecenia? I panowie co dalej mam robić jakieś badania na własną rękę ? Proszę o wszelką pomoc bo przyznam, że jestem trochę załamany:c
Załączam zdjęcie :

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Jak będziesz powtarzał badania testa, to postaraj się być wypoczęty, nie rób ich po dniu treningowym i pomimo małego znaczenia przy hormonach, lepiej bądź na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Mozesz zbadac jeszcze LH i FSH oraz estradiol
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 472 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2564
Polecam doctor Anne Zemczak, dobry endo


Zmieniony przez - sfdziak w dniu 2015-10-06 17:25:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 472 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2564
A czemu robiles badania tych hormonow?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Aleks
Mozesz zbadac jeszcze LH i FSH oraz estradiol


Dokładnie. Zanim odwiedzisz endo zrób jeszcze (co najmniej) powyższe bo bez nich i tak Cię odeśle na badania i będziesz chodził dwa razy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
rano zrobię jeszcze e2,lh,fsh oraz tsh do endokrynologa mam na 17 zobaczymy co powie, dzięki za informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28220
Pewnie powie że jesteś w takim wieku że hormony się jeszcze wahają i nie ma się czym przejmować :) I tak pewnie jest... ale wizyta u lekarza to zawsze najlepsza opcja, dlatego zdecydowanie do niego idź.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
az tak chyba sie nie moga wahac i miec taki poziom testa w wieku 18 ja juz w wieku 18 lat mialem za soba 2 cykle i mialem 8,50 ng/ml wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dorzuć jeszcze tsh czyli tarczyce i powtórzę pytanie kolegi co się działo że zrobiłeś badania?To pierwsze badania testa w twoim życiu?

a ostatnio to ile do tylu te badania zrobiłeś?Na redukcji To było?


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-06 20:48:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wynik w wieku 18lat rzeczywiście niepokojący, na htz zdecydowanie za wcześnie. Pomóc może tylko kumaty lekarz nie możliwe żeby w wieku 18lat byłeś tak zablokowany, dobry lekarz ,badania, odkrycie przyczyny , ewentualnie farmakologia, na forum nikt nie ma wykształcenia , medycznego, dlatego rad bym szukał u dobrego specjalisty. Nie chcę, tutaj ani rozkminiać ani analizować przyczyn problemu niech to najlepiej zrobi dobry fachowiec.
Sfdziak polecił doctor Anne Zemczak, zawsze opinia o kwalifikacjach ,endo jest ważna , bo różnie podchodzą do spraw.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Badania robiłem pierwszy raz w życiu, a powodem było sprawdzenie hormonów, myślałem coś o cyklu saa w przyszłości dlatego coś mnie tak podkusiło aby je zrobić, cóż zostaje mi jedynie czekać na jutrzejszą wizytę. Dziękuje wszystkim za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren lub inny mix na delikatne podbicie testosteronu przed 40

Następny temat

jaki drugi cykl?

WHEY premium