SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niski poziom testosteronu?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
Witam.
Zrobilem sobie badania na poziom testosteronu pozniewaz bylem zaniepokojony niskim libido. Poczytalem o niskim poziomie testosteronu i wszystko sie zgadzalo, ciagle zmeczenie, nerwowosc, bezsennosc, trudnosci z koncentracja... Moj wynik to 4,3 ng/ml. Czy to nie za niski poziom jak na 19 lat? Dodam ze nigdy nie bralem saa, tylko w dziecinstwie leki steroidowe (encorton) na astme.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
P.S.tego trzeciego pełnosprawnego lachona to rodzice mi podsuneli żeby mnie na zawsze odstraszyć od zawierania jakichkolwiek znajomości.wiedzieli kogo podsunąć.i udało im sie skutecznie 1000%.bezczelność nie zna granic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15203
A ten testosteron oznaczany to był poziom testosteronu wolnego czy testosteronu całkowitego?? Bo generalnie całkowity nie za wiele mówi, ponieważ część test. w organzmie jest związana z białkiem SHBG a część krąży nie związana z białkami znaczenie fizjologiczne ma właśnie wolny test.
Innym przydatnym badaniem może być poziom FSH i LH jesli te wyniki wyjda w normie to jest ok i nie martw się o nic. Zrób sobie te 2 wyniki skierowanie na nie mozesz dostać u endokrynologa (wtedy za free) lub zrobić prywatnie całkowity koszt za badanie FSH+LH to ok 50 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
nigdzie nie jest napisane czy wolnego czy calkowitego, ale chyba wolnego. W poniedzialek zrobie badania na FSH i LH ... Nie wiem czy nie powinienem sie martwic te objawy raczej do przyjemnych nie naleza (szczegolnie apatia).

Zmieniony przez - night19 w dniu 2007-09-02 00:46:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15203
Jesli LH lub FSH wyjdzie niski (porównasz to z normami na wyniku ) to marsz do Por endokrynologicznej jakiejś przyklincznej potrzebna będzie dagnostyka i leczenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
bylem u ogolnego dal mi skierowanie do urologa i endokrynologa oraz badanie TSH. Wyszlo 1,82.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
LH i FSH tez niedlugo zrobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4285
są tego dobre strony

łysy nie będziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550


Zmieniony przez - night19 w dniu 2007-09-05 21:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15203
TSH generalnie nic Ci nie daje, ponieważ poziom test. nie jest skorelowany z poziomem a jeżeli jest to nieznacznie. Idz prosto do endo. uro. nic nie wyczaruje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
jak masz trądzik mały lub większy to masz duży poziom tesotsteronu - tak najlepiej sie sprawdza , jak za dużo androgenów to wychodzą syfki

Edit: robiłem badanie na tsh (bo od 2 osób usłyszałem że mam chyba coś z tarczycą) zrobiłem badanie i wyniki było idealne , lepiej lekarza sie radzić zazwyczaj

Zmieniony przez - Dajmoon w dniu 2007-09-09 17:40:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 550
robilem badania na LH wynik 2,61 norma 4-22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solarium xD

Następny temat

zrobić fizjoterapie jak mi się zrosło?

WHEY premium