SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niski poziom leukocytów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od roku czuję się przez cały dzień zmęczony, szybko się męczę, mam nadmierne pocenie, problemy z koncentracją i obrzęk oczu (szczególnie rano). Spadła mi również masa ciała. Początkowo myślałem, że to problem z tarczycą dlatego zrobiłem badanie na TSH. Wynik 1,95 więc w normie. Zuważyłem jednak niski poziom leukytów:
WBC 3,58-
GRA 1,82
LY% 45,5+
Cholesterol całk. również niski: 100.2 mg/dl
Czy może to powodować w/w objawy. Czy powinienem zgłosić się do lekarza?

Zmieniony przez - hitman44 w dniu 2004-08-05 14:37:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
bierzesz jakieś leki? ( w tym doping?)

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nigdy nic nie brałem (koksu ani żadnych leków),
dlaczego się pytasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak masz jakieś poważne obiekcje odnoście własnego zdrowia to samemu nie gdybaj i nie rób na własną rękę badań tylko idź do specjalisty (ew . badania pokaż lekarzowi...)
co do zmęczenia ,utr wagi , pocenia to po pierwsze szukał bym chyba po zawartości cukru we krwi ...
cholesterol OK ! troszeczke WBC w dół ...
ale to wszystko chyba nima znaczenia (jak cos nie pomyliłem ... a nie chce mi sie sprawdzać norm ...)
2

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
pytam bo czasem bardzo niewinne z pozoru leki powodują zmiany w obrazie krwi

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tak moze być ! a o leki zawsze nalezy sie pytac ...
to rutynowa rzecz ...
choroby , leki , , uczulenia ... podstawa !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK, więc wybiorę się do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12231
Oooo stary ja mialem identyczne objawy jak chorowalem na angine ropna i o ile pamietam to chyba tez mialem cos z tymi leukocytami, do lekarza czym predzej.

<<<<<LoL>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32603
przy anginie czy przy jakimkolwiek stanie zapalnym leukocyty ide w gore - to normalna czynnosc obronna organizmu, czesto wiaze sie z tym tez wzrost wartosc OB

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no tak powinno być
ob - jako wskaźnik zapalenia !
leukocyty jako kom obronne
a co do tej anginy - łatwo ja rozpoznać ... i raczej by było wiadomo czy na nią choruj e...
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1
o ziomek, miałem podobnie, u mnie niedobór neurocytów był powodem anemi, czy też niedokrwistości / jak zwał tak zwał ale no właśnie anemia to przyczyna mojego niedoboru, czasem też (ale nie zawsze) nawet nowotwór kości... tutaj więcej info: http://www.ukladu-krazenia.choroby.biz/niedobór neutrocytów polecam przeczytać bo kurcze nie ma tutaj żartów, spraw apoważna i przyczyny poważne. nic na własną rękę, tylko do specjalisty. U mnie morfologia już prawie wykazała, ale wiadomo, że u każdego jest to inaczej. To taka informacja na przyszłość, nei ma co czekać. Czas to drań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witamina E

Następny temat

bóle żołądka...

WHEY premium