SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nigdzie mi nie pomogli...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez miętki z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
witam, może na początek tochę o mnie żeby rozjaśnić problem, mam 21 lat, 187 cm wzrostu, 69 kg wagi (super hiper przemiana materii), ćwiczę od 3 lat, początkowo były tylko hantle, później doszła sztanga razem z ćwiczeniami typu pompki, przysiady itp., później dodatkowo ławeczka prosta a teraz atlas. w grudniu zeszłego roku zacząłem brac odżywki (gainer olimpu plus keratyna tej samej firmy) i faktycznie miałem przyrost 3 kg na miesiąc, jednak po dwóch cyklach keratyny odstawiłem wszystko na pewien okres i tylko ćwiczyłem, okazało się że wszystko co mi przyrosło uciekło gdzieś bezpowrotnie, dowiedziałem się że to odwodnienie mięśni po keratynie i że to zawsze występuje, problem polega na tym że ponownie chciałem zacząć ćwiczyć na masę razem z odżywkami ale chciałbym aby przyrost uzyskiwany przeze mnie był stały i żeby po zaprzestaniu suplementacji nie uciekł gdzieś, mam do wydania około 200 zł na miesiąc i myślałem aby zaopatrzyć się w gainera mass xxl dla uzupełnienia diety plus coś jeszcze, nie wiem za bardzo co, prócz tego że chcę aby to był czysty przyrost mięśni (stały) bez wody, czy sztucznego napompowania, słyszałem że najlepszy byłby w takim wypadku stack keratynowy albo jabłczan i że po zaprzestaniu stosowania go nie będę miał żadnych spadków. chciałem prosić o radę, jakie suplementy wybrać w tym wypadku i czy faktycznie masa po stacku lub jabłczanie keratyny nie spadnie? słyszałem o paru typach: jabłczan olimpu, cell pump, xpand, prosiłbym o pomoc bo pisałem już na paru forach i nikt nie był mi w stanie doradzić środka po którym nie będę miał spadków a nie chce ćwiczyć a później wszystkiego tracić. pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Najlepsza byla by dla Ciebie Oma i Meta

A nie mozesz po prostu jesc duzo? Od tego sie da przytyc. Ale czytaj duzo bo jak ja czytalem to co napisales to jakos dziwnie mi sie zrobilo...

Albo nie czytaj tylko idz jesc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
no chodzi o to że ja jem ogromne ilości jedzenia ale nic nie mogę przybrać, tylko z kreatyną przybierałem na wadze a bez tego to moge jeść 6 razy dziennie co tylko mi w łapy wpadnie i nic! a co do tego co zaproponowałeś to mógłbym prosić o szczegóły? jakieś nazwy produktów ceny i jak działają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie słuchaj mlaskania jowwwa...
sterydy nie dla Ciebie
ewidentnie wina diety
nieważne , że jesz 6 x - ważne co jesz!
zajrzyj do działu Odżywianie
z supli jakiś jabłczan kreatyny i duuużo gainera (jedynka lub dwójka vitalmax'a na ten przykład)
jak z regeneracją u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
kolega zaproponowal suple z dzialu nizej a probowales raz porzadnie ulozyc diete i jej trzymac? i dot ego dolozyc jakies suple? moze poprostu nei masz genow do tego sportu... a ostatecznosci mozesz psrobowac koksow Twoje zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z jabłczanów ekonomicznie wychodzi kupno TCM Mega Caps z olimp'u
cp dobra rzecz, ale teraz trudno dostępny
xp ponad Twoją kieszeń niestety, bo potrzeba dwóch puszek

jabłczan + gainer
dużo snu
odpowiedni trening
i masz przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
xpand aż dwie puchy trzeba na cykl?? jezu to faktycznie nie da rady :) co do diety to muszę powiedzieć że moje posiłki nie były złe, nie jem kiepskich rzeczy, na przykład:

śniadanko to koktajl robiony przeze mnie: maślanka, białka, ser biały, płatki owsiane, mleko odtłuszczone miksowane razem

obiad podzielony na dwie części na jeden raz jakieś mięsko (kurczaczek schabowy etc. plus ziemniaczki i sałatka (marchewka, ogóreczki itp.)

kolacja to pucha sałatki z tuńczyka, chleb razowy, herbata

między tymi głównymi posiłkami są gainery 2 porcje po 50 gram dla uzupełnienia wszystkiego plus woda mineralna niegazowana, nie piję alko i nie palę

myślę że ta dieta jest przyzwoita i jadę tak od nie wiem kąd oczywiście z ćwiczeniami (hantle, ławka i atlas jednostanowiskowy w domu, prze 1,5 roku ćwiczenia 5 razy w tygodniu, teraz 3)

myślę że dieta byłaby ok, powiedzcie jak coś byłoby z tym nie tak albo co możnaby dodać do tego ale ja osobiście uważam że dostarczam wszystkiego co trzeba, co do moich genów to chyba faktycznie jest coś z nimi nie tak i zawrotnych przyrostów to nie miałem (ale jednak miałem :) właściwie były tylko te po keratynie i gainerach z początku roku w sumie 5 kg. na 2 miesiące, może to niezbyt imponująca liczba ale gdyby ten przyrost był stały to by mi pasowało. co do jabłczanu olimpu to mam pytanie czy 300 kapsułek wystarczy? i czy nie lepiej to brać w proszku (tak żeby się tą kaspułą wielgaśną nie zadłaciwć :) a jeżeli proszek to ile go na miesiąc. Druga rzecz to czy ten jabłczan po jakimś czasie np. po 3 cyklach przestaje działać jak mono? czy można jechać na nim dalej?

no i jeszcze poruszę sprawę cell pump, myślicie że byłby lepszy niż jabłczan w mojej sytuacji plus oczywiście mass xxl? i ile cp trzeba na cykl? jezu ale się rozpisałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
aha i takie małe wyjaśnienie, przyrosty miałem po keratynie ALE wszystko mi po niej spadło jak ją odstawiłem, dlatego sam przyrost mnie nie martwi bo wiem że jestem w stanie nabrać masy ale chodzi o czyste mięśnie, stałą mase :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
jesli chodzi o suple to ja bym zapodal nasza promocje
Extensor WPI 95% białka - (1000g za 42,90zł) + kreatyna z dekstroza i odpowiednia dieta. Oczywiscie Extensor WPI 95% tylko ma na celu uzupelnienie Twojej diety dziennej wiec mozna go brac 1-3 razy dziennie w dawkach które pozwola Ci dostarczyc odpowiednia ilosc b, ww, t w diecie!!
I mysle ze jak bedziesz sie odpowiednio odzywial to nie powinno Ci nic spasc moze 1kg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Ej... ja zartowalem... ale Wy nie czaicie bazy Koles mowi ze ma spadki duze spadki po kreatynie, no to jak moglem mu nie napisac oma i meta no.... ale Wy nie kumaci jestescie ide sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a jakby każdy sobie tak żartował ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o weryfikację diety - wiem, że jestem stutysięczny...

Następny temat

Zestaw ćwiczeń. Brzuch w 8 minut.

WHEY premium