SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nietypowe pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej,

najczesciej pada tutaj pytanie o to jak szybko "zrobic mase". Ja zas mam inna sytuacje:
1) jestem kobieta ;((
2) jestem szczupla chociaz mam tendencje do tycia, wiec zeby to utrzymac sporo cwicze - wysilek anaerobowy - stepper, rowet itd.
3) mam nadal troche tkanki tluszczowej w niektorych miejscach
4) kiedys udalo mi sie zrzucic dodatkowe 5kg. (cwiczeniami stepper+basen+ restrykcyjna dieta) i wtedy wygladalam w typie modelek (glupio mi troche tak o sobie pisac, ale to dobrze oddaje stan rzeczy tzn. bardzo szczuple, proporcjonalne cialo, prawie juz bez tluszczyku, ale nie anoreksja).

Co bym chciala: wygladac tak jak wtedy tj. zrzucic te 5 kg. jednoczesnie nabierajac troche rzezby miesni (ale bardzo delikatnie !!! tak zeby umiesnienie nie powiekszylo w zaden sposob "obwodow" tylko zeby cialo bylo bardziej zwarte i zarysowane - to jest wiec moj CEL).

No i wlasnie tutaj pojawia sie problem... Jak powinien wygladac trening dla kobiety o takich celach??
Bardzo bede wdzieczna za jakas kompleksowa odpowiedz.
Zaznaczam, ze jako "bywalczyni" klubow fitnes, znam sie dosc dobrze na calej teorii z racji sporej ilosci znajomych "umiesnionych", wiec prosze o cos innego niz podstawy i cos przekonujacego w swoich zalozeniach... Jakis dokladny opis tego co sie bedzie i powinno ze mna dziac i co robic zeby to osiagnac...??

A w szczegolnosci prosze o wskazowke - czy moj trening tez powinien zawierac faze budowania masy (jesli tak to ile odzywek, jakie serie i czestotliwosc cwiczen). Wiele osob mi mowilo, ze faza taka musi byc, bo inaczej nie ma czego rzezbic... ale czy i jak moge byc pewna, ze nie powieksza mi sie "obwody"...?

Bede bardzo wdzieczna za posty, bo jakos nie moge znalezc "literatury internetowej" na ten konkretny temat... wszystko toczy sie wokol masy lub rzezby i to najczesciej dla mezczyzn lub kobiet ktore im prawie dorownuja :((
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109475

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie "zielonemu"

Następny temat

geiner za ile.

WHEY premium