SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

nietolerancja laktozy cheat meal

Wysłana -
Hej! Czy jeśli mam nietolerancję laktozy to mogę na cheata pozwolić sobie na lody lub coś z laktozą? Czy lepiej tego nie robić? Może to jakoś negatywnie wpłynąć na moje zdrowie ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Chyba nie o to chodzi w cheat meal. Jest dla odpoczynku psychicznego od ograniczeń redukcji, a nie od ograniczeń zdrowotnych. Tak jakby cukrzyk się zapytał czy w ramach cheat meal może zjeść worek landrynek....
Wysłana -
Czy w ramach cheat meala możesz się truć i szkodzić? Nie... jeżeli coś Ci szkodzi to tego nie przyjmuj.
Wysłana -
Obawiam się, że nietolerancji nie oszukasz, o ile jest to faktyczna nietolerancja, nie wyimaginowana i wpisująca się w "fit trendy:.
Wysłana -
paulinaa1409
Hej! Czy jeśli mam nietolerancję laktozy to mogę na cheata pozwolić sobie na lody lub coś z laktozą? Czy lepiej tego nie robić? Może to jakoś negatywnie wpłynąć na moje zdrowie ?

Zjedz sorbet, jesli chcesz zjesc ser/wypic mleko masz opcje vez laktozy. Mysle ze jak poszukasz znajdziesz i lody bez laktozy :) zyjemy w 21w. ludzie coraz wiecej udogodnien stosuja w zywnosci dla gluten free, lactose free cokolwiek chcesz wstaw free ;) Ale jesli nie moga to być zamienniki tego typu to cheatuj na np. schabowym z frytkami :D
Wysłana -
Jak masz nietolerancje i chcesz mieć dyskomfort czy jakieś biegunki to proszę bardzo, nikt Ci nie bedzie zabraniał, Twój wybór.
Wysłana -
Ty najlepiej powinieneś wiedzieć czy możesz sobie pozwolić. My nie wiemy jak Twój organizm zareaguje na laktozę. Możesz ewentualnie zastosować enzym laktazę.
Wysłana -
Można zacząć przyjmować suplement z enzymem laktazy bowiem musiałyby być to kapsułki z otoczką dojelitową.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź