SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nierówne łydki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24


mam problem poniewaz dawno temu jak bylam mala mialam noge w gipsie przez dlugi czas a teraz jedna noga jest duzo szczuplejsza od drugiej i odnosnie tego mam pytanie czy są jakies cwiczenia ktore pozwolą wyrownac je? bo czytalam o takim czyms jak implanty łydek ale mnie nie stac na nie narazie a moze wie ktos czy taka operacja plastyczna jest refundowana przez NFZ bo tą noge mialam w gipsie bo to byla wada wrodzona i gdzies czytalam ze wlasnie NFZ refunduje to prosze o szybką odpowiedz...
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
mam podobny problem jak dziewczyny i od jakiegoś czasu szukam informacji co można z tym zrobić.chciałabym sie dowiedziec czegoś więcej o tych ćwiczeniach.moje łydki mierzą lewa 34cm a prawa 37cm.z góry dziękuje za odpowiedz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
sluchaj miesnie jesli sa ograniczone przez gips zaczynają zanikać już po 7 dniach od dnia zalozenia gipsu a jak mowisz mialas go przez bardzo dlugi okres czasu ;)

Napisz w ogóle kiedy to sie stało ? kiedy miałaś tą noge w gipsie ? jakieś inne dolegliwości masz w tej łydce oprocz znacznej różnicy w objetosci miesnia?

Zmierz sobie obwody obu łydek na tych samych wysokosciach, możesz nawet w kilku poziomach zlapac wymiery;)

i zacznij cwiczyc lydki, ćwiczen jest pełno ;) i tak po miesiacu zmierz od nowa lydki i sprawdz czy to w ogole przynosi efekt ale na 99% powinien ;)

gdybyś miala problemy z ułożeniem ćwiczen to pisz



Zmieniony przez - nikepro w dniu 2009-06-17 23:14:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
4 wysłane art. i w tym jeden Sog nie udzielając przez autora odpowiedzi pomocniczej. Zadziwiające. Do tego dzisiejsza rejestracja i pewnie pojęcie "odbij Sog" jest obce. To tak na marginesie. Pzdr..
1

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
przepraszam za słabą jakość zdjecia... a więc to było dawno bo jak tylko się urodzialam to zrobili mi tą operację . Noga w gipsie byla 1,5 roku . Ortopeda takze stwierdzil skrocenie sciegna Achillesa innych dolegliwosci nie mam a róznica wynosi 7 cm... jedna ma 31 cm a druga 38... jesli nie sprawiłoby ci problemu pomoc mi w ulozeniu tych cwiczen bylabym bardzo wdzięczna z góry dziękuję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
ok, a zmierz jeszcze udo bo "na oko" widac ze tez z lekka odstaje to od razu ułożymy trening na całe nogi ;)

i powiedz jeszcze jakie masz możliwości sprzetowe? zamierzasz chodzić na siłownie czy prowadzić trening domowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
jedno udo ma 45,5 cm a drugie 47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24


dołaczam wyrazniejsze zdjęcie....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24


a tutaj jeszcze jedno
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
no tak jak myslalem, a sluchaj na WF mialas zwolnienie czy normalnie uczestniczylas w zajeciach ?

napisz jakie masz możliwości sprzętowe i gdzie chcesz ćwiczyc to rozpiszemy od razu trening ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
ogólnie to nie miałam nigdy zwolnienia cwiczylam... tylko w tym semestrze mialam zwolnienie jakies pół roku... a więc tak mogę cwiczyc i w domu a także moge i na silownie chodzic tylko ze nie jest ona jakos szczegolnei wyposazona ale cos jest jakis atlas itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
a sądzisz ze da się cos z tym zrobić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze wzrostem!HELP!

Następny temat

Opis rezonansu kolana - lakotki

WHEY premium