SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

nieprzetworzony koncentrat serwatki 75% białka - jaki smak?

Wysłana -
Witam.
Nabyłem na Allegro taki produkt (cytat):

,,Doskonały suplement budulcowy dla mięsni w postaci nieprzetworzonego koncentratu serwatki. Zawartość białka ok. 75-80% Zawartość tłuszczu max 1,5%''

Otwieram paczkę a tam woreczek bez żadnego opisu. Wziąłem do skosztowania - w smaku przypomina mleko w proszku (bardzo słodkie). W związku z tym mam pytanie, czy to standardowy smak takich koncentratów, czy też nabyłem zwykłe mleko w proszku?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
nigdy wiecej nie kupuj na allegro-tam Ci wciskaja co sie da. jesli zawartosci bialka jest np. 70% to reszta moga byc ww wiec moze byc slodkie, ale to i tak jest cos kiczowatego

Pozdrawiam,
NoRtOn

"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"
Wysłana -
Na 99% sądząc po opisie kupiłeś zwykłą serwatkę w proszku z mleczarni o zawartości ok. 12% białka i 80% laktozy
Jak serwatka 75% może być nieprzetworzona? Przecież w naturze nie ma takiego produktu który ma tyle białka. Trzeba wziąć serwatkę w proszku i wyizolować z niej białko, czyli ją przetworzyć.

SONBATY
Wysłana -
dla ciekawosci, ile za nia dales?

Pozdrawiam,
NoRtOn

"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"
Wysłana -
Dzięki za odpowiedzi.
Co do ceny - 22 zł/kg. Wziąłem dla próby 2 kg, więc dużo nie straciłem, ale tak to jest, jak szuka się tanich odżywek.
Może znacie jakieś pewne źródło dobrych odżywek w przystępnych cenach?
Wysłana -
bialko z Ovopola

Pozdrawiam,
NoRtOn

Wysłana -
Przy takiej cenie i to na necie to już nie na 99% serwatka w proszku ale na 100%

SONBATY
Wysłana -
zrobili go w balona hyhyhyhy

"maly" termitek
Wysłana -
Sonbaty, wedlug mnie to nawet nie byla serwatka z mleczarni , bo takie cudo juz probowalem i bylo slone, a koles ma cos slodkiego wiec pewnie kupil.... No wlasnie co on kurna kupil?

Maly quiz. CO to moze byc?

1. Czekolada mleczna w proszku
2. Bialy slodzony piasek
3. Kakao mleczne
4. Cukier puder

Wysłana -
Co do quizu, to ja stawiam na mleko w proszku - taki to ma smak.
W takim razie spróbuję tego białka z ovopolu, jeśli mówicie, że dobre.
Ale pewnie nie będzie takie dobre w smaku jak to "mleko", które kupiłem
Wysłana -
w przyszlym tygodniu dojdzie do mnie paczka z ovopolu to ci wtedy powiem jaki ma smak to bialko
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź