SFD.pl Szybkie pytania bez logowania

Dodaj odpowiedź

niedziela - dzień leniucha :)

Wysłana -
Witam, pracuję od poniedziałku do soboty a trenuję poniedziałek sroda piątek - więc w niedziele ani nie idę do pracy, ani na siłownie czy mogę w ten dzień zmniejszyć kcal o 200 jeśli w ''normalny'' dzien jem 3500 to zjem 3300?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
proponowałbym nie ten jeden dzień traktować 'specjalnie', ale wprowadzić rotację węglowodanową i podzielić na DT i DNT
Wysłana -
jak raz zjesz mniej o 200 kalori nic Ci się nie stanie, mozesz tak zrobić
Wysłana -
Georgu, w jakim celu wprowadzić rotacje ww? I czy przy rotacji węglowodanami jemy codziennie tyle samo kcal ale w dt więcej węgli w dnt mniej?
Wysłana -
Poczytaj o rotacji węglowodanowej Tam są zawarte odpowiedzi na twoje pytania
Wysłana -
No właśnie czytałem i tam pisze że to jest dobre na palenie tłuszczu, a ja jestem na masie, hehe :D czy taką rotacje można dać również na masie? I drugi problem - pracuję od rana do wieczora i trening mogę zrobić koło 20, a w artykule pisze, żeby najlepiej trening robić rano;/ może lepiej zostać przy tradycyjnej dietce?

Zmieniony przez - smakporazki95 w dniu 2017-06-17 19:04:17
Wysłana -
na masie też można dać rotacje że w nietreningowe delikatnie obcinasz kalorie.
Wysłana -
Z tą samą liczbą kcal?- jeśli w dt jadlbym 600 w to 520 w dnt byłaby dobrym rozwiązaniem?
Wysłana -
Ja bym przyciął z kaloriami.
Wysłana -
Rotacje jak najbardziej możesz również stosować na masie -))
Wysłana -
A jaki jest dokładnie tego cel? Bo w artykule dość obszernym było napisane że warto to robić gdy zalewa nas na masie, ja jak narazie czegoś takiego nie doświadczyłem (w granicach normy oczywiście)

Moje 0 to ok. 3400 kcal

Co myślicie jakbym dał 3500 kcal w dnt i 3700 w dt, tłuszcze i białka ciągle tak samo a jedyne co się będzie zmieniało to węgle?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź