SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

niechciany prezent od babci

Wysłana -
od babusi dostalem Kreatyne 1000(200tabletek)+D-Ribose Wszystko OLIMP-u.Bardzo chcialbym przybrac na masie dlatego nie wiem czy wogole brac ta kreatyne i d-ribose czy to pozwoli mi przybrac na masie ?jak najlepiej to dawkowac ??

śmierć to dopiero początek

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
To jest na masę ale patrząc w Twój profil wnioskuję ze jeszcze nie jest Ci to potrzebne.

Powiedz babci żeby wymieniła w sklepie na białeczko

Brutus
Wysłana -
Dzieki Brutus za odpowiedz ale raczej nie istnieje mozliwosc zamienienia wiec mam dylemat, czy kreatyna + d-ribosa jest duzo gorsza od dobrego gainera ??Marze o nabraniu masy kontury sylwetki mam ladnie podkreslone natomiast brakuje mi miecha w cyckach stosuje diete na mase dlatego nie wiem czy dobra dieta i kreatyna bedzie dobrym polaczeniem na mase.

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi, zawiedzony wnuczek

Wysłana -
No proszę jednym wyrzucają glutaminę do kibla po śmiesznym dokumencie pt."Pakerzy" a innym(siedemnastolatkom) Babcia kupuje kreatynę. Narazie zostaw tą kreatynę w spokoju-nic jej się nie stanie. Trzymaj dietę-trenuj i będzie ok!

Danone
Wysłana -
hmm szkoda zeby tak sie marnowala , wiec radzisz ja zostawic i kupic gainera.
P.S. diete trzymam ale chce czegos wiecej

Wysłana -
nester....)))niewiem kto naopowiadał ci p......ł ale babcia w wyborze suplementoow na mase trafila w 10.
do tego zestawu owszem mozesz dokupic gainera ale przy dobrze ułozonej diecie mozesz sie bez niego obyc>
moja propozycja jest taka ;stosuj na poziomie stałym kreatyne tzn 5 tab kreatyny przed i 5 tab po treningu(w pierwszym tygodniu stosowania kreatyny popijaj jej dawke potreningowa glukoza -ktoora zakupisz w spozywczaku.ilosc ok 30-40 gm glukozy rozpusc w letniej wodzie ..dodac mozesz sok z cytryny(dla odmoolenia smaku)..i takim mixem popij po treningu 5gm kreatyny.
jesli zdecydujesz sie na zakup gainera dawkuj go mdz posiłkami w ilosci 50-70 gm ...2-3 razy dziemnnie ..pamietaj o 5minimum 5 posiłkach dziennie (stosunek weglowodanoow do biaka4:1.
po tygodniu popijania glukoza przezuc sie na ryboze w dawce5 kaps przed i tyle samo po treningu razem z kreatyna .
po treningu mozesz stosowac po 1 tabletce suplementu zawierajacego potas.oproocz tego zasilaj organizm magnezem(np magne b6) i wypijaj spore ilosci wody

pozdro
bigger
podziekuj babci ona wie co dla Ciebie jest dobre:)

pozdro

biger
Wysłana -
dzieki serdeczne bigger, co do dawkowania to nie wspomiales o d-ribozie czy ja tez mam brac, a co do tych 5 tab przed i po treningu kreatyny to rozumiem a co w dni bez treningu ?? czy mam to brac na pusty zoladek rano ?
P.S.: napewno podziekuje babci za prezent w koncu prezentow sie nie odmawia, wszyscy macie po sogu.

Wysłana -
Bigger - A raczej, tak: "podziękuj babci , ona wie co na MASĘ jest dobre" ale nie możesz stwierdzic ,że kreatyna jest dobra dla 17-latka , który ma 33 cm w ramieniu, waży 60-pare kilo przy wzroscie 182 cm, gdy nawet nie wiesz jaki ma staż treningowy.Można się domyślic że krótki.

Brutus
Wysłana -
Brutus...jakis absurd sie wdarł na forum i powstał pewien mit ze nie powinno sie stosowac kreatyny czy zma w wieku 17 lat...juz kiedys na te tematy moowiłem.....rozsadek i nic wiecej proponowane dawki sa na tyle małe(rozsadne)ze nie spowoduja zadnych skutkoow ubocznych ...jedyny istotny szkopuł podczas kur.kreatynowej to odpowiednie nawadnianie oraz suplementacja magnezem z dodatkiem wit b6-ale to odnosi sie do kazdego ktooremu zalezy na pełnej czystosci nerek(bez piasku i kamykoow))

nester ..o rybozie pisalem...bierz ja po tygodniu od rozpoczecia kreatyny....doczytaj.w dni beztreningowe kreatyna rano na czczo oraz mniejwiecej w godzinach analogicznych co trening..mdz posiłkami
pozdro
bigger

biger
Wysłana -
Nie chodzi o sam wiek , ale oczywiscie nie bedę się z Tobą sprzeczał, od tego masz Sonbatego ))))))))))))

Brutus

Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-12-04 19:58:06
Wysłana -
Bigger to kreatyne popijac glukozą tylko po treningu , czy moge tez rano na czczo popic ją glukozą?

Ciesz sie chwilą, bo nie wiadomo czy będziesz za chwile...
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź