SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niechciany prezent od babci

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od babusi dostalem Kreatyne 1000(200tabletek)+D-Ribose Wszystko OLIMP-u.Bardzo chcialbym przybrac na masie dlatego nie wiem czy wogole brac ta kreatyne i d-ribose czy to pozwoli mi przybrac na masie ?jak najlepiej to dawkowac ??

śmierć to dopiero początek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
ale bierz jak cos mniejsze dawki duzo osob zaleca zeby brac mniejsze,poza tym masz malo tek kreatyny bo 1 opakowanie jak sie nie myle,bierz bez fazy nasycenia po 3g
moze ktos to pisal ale calego posta nie czytalem:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
To jest na masę ale patrząc w Twój profil wnioskuję ze jeszcze nie jest Ci to potrzebne.

Powiedz babci żeby wymieniła w sklepie na białeczko




Brutus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Brutus za odpowiedz ale raczej nie istnieje mozliwosc zamienienia wiec mam dylemat, czy kreatyna + d-ribosa jest duzo gorsza od dobrego gainera ??Marze o nabraniu masy kontury sylwetki mam ladnie podkreslone natomiast brakuje mi miecha w cyckach stosuje diete na mase dlatego nie wiem czy dobra dieta i kreatyna bedzie dobrym polaczeniem na mase.

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi, zawiedzony wnuczek

śmierć to dopiero początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
No proszę jednym wyrzucają glutaminę do kibla po śmiesznym dokumencie pt."Pakerzy" a innym(siedemnastolatkom) Babcia kupuje kreatynę. Narazie zostaw tą kreatynę w spokoju-nic jej się nie stanie. Trzymaj dietę-trenuj i będzie ok!

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm szkoda zeby tak sie marnowala , wiec radzisz ja zostawic i kupic gainera.
P.S. diete trzymam ale chce czegos wiecej

śmierć to dopiero początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
nester....)))niewiem kto naopowiadał ci p......ł ale babcia w wyborze suplementoow na mase trafila w 10.
do tego zestawu owszem mozesz dokupic gainera ale przy dobrze ułozonej diecie mozesz sie bez niego obyc>
moja propozycja jest taka ;stosuj na poziomie stałym kreatyne tzn 5 tab kreatyny przed i 5 tab po treningu(w pierwszym tygodniu stosowania kreatyny popijaj jej dawke potreningowa glukoza -ktoora zakupisz w spozywczaku.ilosc ok 30-40 gm glukozy rozpusc w letniej wodzie ..dodac mozesz sok z cytryny(dla odmoolenia smaku)..i takim mixem popij po treningu 5gm kreatyny.
jesli zdecydujesz sie na zakup gainera dawkuj go mdz posiłkami w ilosci 50-70 gm ...2-3 razy dziemnnie ..pamietaj o 5minimum 5 posiłkach dziennie (stosunek weglowodanoow do biaka4:1.
po tygodniu popijania glukoza przezuc sie na ryboze w dawce5 kaps przed i tyle samo po treningu razem z kreatyna .
po treningu
mozesz stosowac po 1 tabletce suplementu zawierajacego potas.oproocz tego zasilaj organizm magnezem(np magne b6) i wypijaj spore ilosci wody

pozdro
bigger
podziekuj babci ona wie co dla Ciebie jest dobre:)

pozdro

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki serdeczne bigger, co do dawkowania to nie wspomiales o d-ribozie czy ja tez mam brac, a co do tych 5 tab przed i po treningu kreatyny to rozumiem a co w dni bez treningu ?? czy mam to brac na pusty zoladek rano ?
P.S.: napewno podziekuje babci za prezent w koncu prezentow sie nie odmawia, wszyscy macie po sogu.

śmierć to dopiero początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Bigger - A raczej, tak: "podziękuj babci , ona wie co na MASĘ jest dobre" ale nie możesz stwierdzic ,że kreatyna jest dobra dla 17-latka , który ma 33 cm w ramieniu, waży 60-pare kilo przy wzroscie 182 cm, gdy nawet nie wiesz jaki ma staż treningowy.Można się domyślic że krótki.




Brutus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Brutus...jakis absurd sie wdarł na forum i powstał pewien mit ze nie powinno sie stosowac kreatyny czy zma w wieku 17 lat...juz kiedys na te tematy moowiłem.....rozsadek i nic wiecej proponowane dawki sa na tyle małe(rozsadne)ze nie spowoduja zadnych skutkoow ubocznych ...jedyny istotny szkopuł podczas kur.kreatynowej to odpowiednie nawadnianie oraz suplementacja magnezem z dodatkiem wit b6-ale to odnosi sie do kazdego ktooremu zalezy na pełnej czystosci nerek(bez piasku i kamykoow))

nester ..o rybozie pisalem...bierz ja po tygodniu od rozpoczecia kreatyny....doczytaj.w dni beztreningowe kreatyna rano na czczo oraz mniejwiecej w godzinach analogicznych co trening..mdz posiłkami
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Nie chodzi o sam wiek , ale oczywiscie nie bedę się z Tobą sprzeczał, od tego masz Sonbatego ))))))))))))




Brutus

Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-12-04 19:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Bigger to kreatyne popijac glukozą tylko po treningu , czy moge tez rano na czczo popic ją glukozą?

Ciesz sie chwilą, bo nie wiadomo czy będziesz za chwile...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ovopol od berka10 ??

Następny temat

KREATYNA PONOWNIE!!! POMOCY!!!KAŻDA OPINIA SIĘ LICZY!!!

WHEY premium