SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie róbcie tego co ja !!! nie popełniajcie tego błędu !!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1063
dobra zaczne od początku !!!!!!

Kulturystyką zaraziłem się jak miałem 14 lat skuszony opowieściami taty że on kiedyś ćwiczył postanowiłem że spróbuje !!!
I tak się zetknąłem poraz pierwszy z tym sportem !!!
Początki były normalnie takie jak u każdego chyba !!
Miałem dobrego kumpla i razem z nim postanowiliśmy że zaczniemy sobie ćwiczyć oczywiście nie mieliśmy kasy na sprzęt tylko swój zapał do tego sportu i tak powstała nasza siłownia z butele 5 litrowych czterech sztuk zrobiliśmy sztange na klate z frezów hantelki mieliśmy oare spręzyn i spręzyny na nogi taki ruski wynalazem ale już coś drążek zrobiliśmy z rury umieszczonej w koncie pomieszczenia, I tak ćwiczyliśmy oczywiście nie mająć zielonego pojęcia o dietach oraz metodach technikach treningowych !!!
Waliliśmy wszystko co się dało ścigając się czasami kto więcej razy machnie na biceps na klate itd.
Po paru miechach takiego treningu postanowiłem że zrobie sobie własną siłownie ponieważ miałem fajne pomieszczenie zaraz przerobiłem go na siłke !!!
Miałem tysiące pomysłów na prowizoryczny sprzęt !!! Zacząłem od sztangi tak samo jak poprzednio zrobionej z 4 pięcio litrowych butelek - gryf owinąłem sobie bandażem żeby było mięciutko!!!
Sztangielki pożyczyłem od kumpla a wczesniej załatwiłem sobie takie 5 kilowe no i już troche było tego sprzętu hahahah
Ławke poziomą zrobiłem sobie z dwóch krzeseł obiłem materiałem i ławeczka supcio.
Odczepiłem spręzyny na nogi i zamocowałem je na drożku umieszczonym wyżej i tak powstał wyciąg gdzie machałem triceps , najszerszy i biceps .
Porecze do pompek zrobiłem sobie z kątowników zespawanych wyglądała raczej jak klatka niż jakieś urządzenie . Modlitewnik to było oparcie starego fotela i tak powstała moja pierwsza siłka i chociaż w zimie miałem tam taką temperature ja na dworze tyle że nie wiało to byłem z niej dumny i ćwiczyłem jak szalony!!!
Lecz niestety miałem pewny przykry wypadek któregoś dnia wybraliśmy się z kumplem do lasu pobiegać i jak to my ciekawi świata zobaczyliśmy druty zwisające od jednego słupa do drugiego i zaczeliśmy za nie ciągnąć słup się złamał i spadł na mnie łamiąc mi łopatpe podstawe czaszki i miałem wstrząs mózgu z ucha leciała mi krew masakra !!!! ale odziwo że i tak przeżyłem to poleżałem tylko tydzień w szpitalu i wypuścili mnie do domu po 4 zamiast 6 tygodniach zdjeli mi gips w którym byłem uwięziny od pasa po szyje pomyślałem hura wreszcie zaczne ćwiczyć jest !!!!!!!!!!
no i stanąłem w lustrze i aż się przestraszyłem z mojej jak na mnie super sylwetki ładnej rzeżby dosyć dużych mięsni i z klaty z której byłem dumny nic nie zostało załamałem się masakra i chociaż lekarz mówił mi żebym nie ćwiczył jakieś 3-4 tygodnie po zdjęciu gipsu ja zacząłem treningi no i wszystko było oka nic mnie nie bolało mięśnie zaczęły roznąć chwała Bogu
Ale i tak nie podobało mi się moje ciało i wtedy popełniłem najgorszy błąd w moim życiu zachęcony opowieściami kolegi to ten sam kumpel z którym ćwiczyłem poraz pierwszy """" WZIĄŁEM STERYDY !!!!!!! " popularnego mietka ruskiego
No i się zaczęło kurde super było masa szła do przodu z dnia na dzień byłem potęrzniejszy super myślałem z marnych 79 kilo zrobiło mi się po zaledwie 60 tabletkach aż 91 kilo jezzuu jak fajnie no nie !!!
A nie prawda !!!! wszystko było super dopóki brałem wydolność elegancka
siła super masa ekstra samopoczucie gitarka laseczki same do mnie lgnęły !!
No i przerwałem cykl bo sobie myśle pewnie będą mi rosły już bez mietka no i przerwałem !!!
I wtedy się zaczęło po jakimś tygodniu już nie miałem aż takiego fajnego nastroju !!!! po jakimś miechu może dwóch zaczęły pojawiać się jakieś prychole masa owszem nie spadła w moim przypadku ale zacząłem mieć jakieś depresje tzn nie jak wariat ale szukałem zła we wszystkim i we wszystkich moje ciało wydawało mi się obrzydliwe no i w czasie brania dużo też przytyłem a ze zrzuceniem tłuszczu po sterydach jest wielki kłopot kombinowałem na różne sposoby ale zamiast tłuszczu znikały mięsnie masakra !!! nabawiłem się jakiegoś przeziębienia krwi na buzi miałem jakieś plamy z którymi walczyłem jakiś rok masakra !!!
Pryszczy było bardzo dużo nie mogłem się ich pozbyć były wszędzie !!!!
Najgorsze jest to jak zmienia się psychika człowieka zrobiłem się nerwowy
pokłóciłem się z paroma ziomami !!! miałem jakieś doły psychiczne ćwiczenie nie podniecało mnie tak jak kiedyś wchodziłem na siłe tak jakbym musiał odwaliłem swoje i do domu !!!!
Ale nie poddałem się ze skutkami fizycznymi jak i psychicznymi męczyłem się jakieś dwa lata aż wreszcie się z nimi uporałem !!!!!
Obecnie schudłęm do 82 kilogramów mam dobre proporcje i umięśnienie zaczynam już ineczej traktować ćwiczenia poprostu ćwicze bo to kocham a nie bo musze !!!!

Może to głupie że się tak napisałem ale przez ten opis mojego życia chciałem ustrzec wszystkich którzy zamierzają kiedykolwiek wziąć sterydy
Prosze was nie bierzcie !!!! Ten sport jest przepiękny jeżeli uprawia się go na czysto i czerpie się z niego przyjemność mimo że czasami nie ma przyrostów , mimo że zdarzają się kontuzje i siła nie idzie tak jak powinna ale mówie wam wasze ciało będzie się wam odwdzięczało nie tylko teraz ale odwdzięczy się wam póżniej na starość jak inni sterydziarze będą mieli problemy z wątrobą nerkami sercem i innymi choróbskami wy bedziecie mogli spokojnie żyć i mieć czyste sumienie że zrobiliście wszystko dla swojego zdrowia i ciała !!!
I tak ma być bo kulturystyka to kształtowanie swojego ciała i charakteru!!!! Nie warto jej psuć jakimiś sterydami !!!! I olejcie to że ten bierze lub ten !!! nie bądż jak inni bądż indywidualistą !!!!!

pozdrawiam wszystkich pakerów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Bedzie ban jak nic

raz ze archeolog, dwa że pierdoły opowiada.

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2010-05-01 17:48:41

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 362
post naprawde elegancki i popieram nie w zadnych srodkach bo rowniez nie zapatruj sie ze odzywki beda mniej szkodliwe kazdy organizm inaczej reaguje...sztuka jest cwiczyc naturalnie a nie pomagajac organizmowi by tyl...napewno nie ma sie rezultatow tak predko jak po sterydach pierwsza tabletka ty jak w raju na drogi dzien czujesz patrzac na miesnie jak sie pompuja masz masakrycznie sily checi wszystko bys najchetniej robil nawet nie przejmowal sie tym ze twoj organizm wyniszcza sie ale byl chepi ze z kazdym dniem ty czujesz sie coraz lepiej przybierasz..zyly bardziej znac czujesz sie mocny psychicznie na poczatku ze ty masz sile jestes mocny a po uplywie brania nagle psychika tak sie zmienia ze boisz sie samego siebie patrzac wlasnie w lustro brzydzisz sie samego siebie a swiata boisz bo masz doly psychiczne...ja kiedys wyrazalem sie tu na temat kreatyny bo i ja nie widze sensu brania jakichkolwiek srodkow cwicz czlowieku sam a z czasem zobaczysz rezultaty ktore beda cieszyly cie cale zycie a nie przestajac brac spada wszystko z ciebie a miesni nie ma..w zyciu najwazniejsze jest zdrowie a nie to by zawszelka cene osiagnac to by byc taki jak inni..Trzeba byc soba i wlasnie INDYWIDUALISTA to w zyciu cieszy wiem ze ciezka systematyczna praca cos osiagnalem...kulturystyka jest pieknym sportem ale trzeba wiedziec jak z niego cieszyc sie...Powodzenia zycze i by cie nie sklonilo juz nigdy na branie a majac nauczke pewnie nie popelnisz drogi raz bledu..a odwrotnie bedziesz chcial pokazac innym co jest dobre a co zle:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
I tak kazdy sobie wytlumaczy ze on jest inny i jemu nic nie bedzie jak przywali. 100% ludzi, ktorzy brali miala powiklania zdrowotne i psychiczne w mniejszym lub wiekszym stopniu. Zreszta psychiczne to juz sa przed wzieciem jak sie decydujesz wogole na koks ;)

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
Pakerek b dobry post

globbo to w takim razie według Ciebie 99% zawodowych sportowców ma powikłania psychiczne?;)
Należy rozróżniać pochłonięcie przez 15 latka 100 metki od przemyślanego wspomagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4424
ale po co ten post w terningu wisi?
podobnych mu cala masa jest;P
zreszta zbyt holilooodzka historyjka nie kupuje tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
to przemysl sobie wziecie 200 mety to wtedy napewno ci nie zaszkodzi w przeciwienstwie do nieprzemyslanej 100-tki. Dowal do tego z 12 deki i winko no i nie zapomnij o wspanialej mocy chroniacej silimarolu, jak go wezmiesz to cie nawet 1000 mety nie powali a clomid zdziala cuda wianki dla twoich jaderek. I dzieki tym dwum srodkom bedziesz zdrowy jak ryba, mozesz ciskac ile wlezie, tylko pamietaj zeby z 5 minut dziennie to przemyslec bo to lepiej chroni niz silimarol ;)

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 362
hm komu nie grozi nic takiego kto nie mial stycznosci ten wiele nie moze sie wypowiedziec bo nie zna tego bolu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 362
chlopak chcial ukazac blizej skutki tego swinstwa by nastepni nie brali i popieram go a krytyki na bok..dobrze jest muc cos w zyciu przezyc a pozniej objasnic innym by kolejny raz i oni takiego czegos nie popelnili...ten kto nie wierzy w ta bajeczke niech wezme sie za sterydy a po jakims czasie i kolejny uczesnik ktory bedzie czytal artykul w ktorym bedziesz sie zalil powie tak zartobliwie jak ty....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1515
Po 60 tabl metki psycha ci siadla..cos mi sie nie chce wierzyc... Miales problem z tluszczem bo zarles jak swinia pewnie, a te 12 kg to sporo tluszczu pewnie w tym bylo...ale popieram glowna mysl o nie braniu koksu

Wymagajcie od siebie choćby nikt od Was nie wymagał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 300
Very good art:) Sog for you:)

Pozdro dla wszystkich
"Wielkich KolegóW"
-[]-----[]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
chciałem brać
twój post mnie przekonał
NIE WARTO!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek gdzie kupić ?

Następny temat

Kraków - Znacie dobrego tokarza i miejsce, gdzie kupię dobry surowiec? :)

Wiecej