SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie ma tematu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
hmmm...a wiec postanowilam ze od 1 maja wezme sie za siebie ale jak wiekszosc ludzi troche wiem ale w sumie to nic... i dlatego zwracam sie z prosba do was....wyglada to tak ze juz od ok miesiaca zmniejszylam sobie ilosc dostarczanych kalorii do 1500 (aby sie nie glodowac i uniknac efektu jojo)...a wstepne informacje to...wzrost 165 cm...z ktorym przez 3 lata gralam w kosza jako rozgrywajaca...waze 60 kg...no i tu bym chciala jakies 5 kg mniej..a wiec postanowilam ze bede biegala 3 razy w tygodniu (ale od ilu minut zaczac?? 30 min na poczatek starczy??) i 2 razy rower...i teraz nie wiem czy do tego robic jeszcze jakies treningi silowe??co o tym myslicie???tzn na 100% bede robila codziennie brzuszki (a moze cos innego??) ale nie wiem ile cwiczen...czy wystarczy jedno cwiczenie np. 4 serie po 30 ?? pewnie nie...a ja taka leniwa jestem...poza tym witam wszystkich...czytam forum z jakis miesiac i strasznie tu fajne... nie zebym chciala kogos przekupic ale...rozdaje sogi!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
nio cos sie nikt nie odzywa moze zapytaj w innym swoim poscie w ktorym jest juz ruch

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
powodzenia Bulma
dziewczyny Ci juz coś odpowiedniego doradzą

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Podstawa okaza sie aeroby o poranku

Biegac mozesz codzienie nie ma przeciwskazan i najlepiej zaczac od 10 min. chociaz sama musisz ustalic ile mozesz. Przebiegnij sie raz i zobacz jak staiosz ze swoja kondycja i ile czasu mozesz biec nieustanie. Wtedy ten czas podziel przez dwa i zrob sobie po dwa takie biegi dzienie. Pozniej biegaj juz dluzej.

Co do brzuszkow to wykonuj na poczatku jedna serie po 30 powtorzen. Po dwoch tygodnian wykonuj jedna po 45. A po miesiacu dwie po 30 i miedzy nimi rob 30 sec. przerwy.

Cwiczenia silowe czemu nie... ale rob raczej malo seri po duzo powtorzen. Chociaz ja ci dorasze. Bieznie 15 min. wolnym tempem i 20 min. rowerkiem a po tym troche steperka. Tylko wykonuj pelne ruchy i intensywnie. Mozesz podreptac tak sobie z 10 min.

Inna sprawa jest ze mozesz plywac Co jest bardzo wskazane bo poprawia ogolna kondycje

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Bulma
Dlaczego dopiero od 1 maja? Takie zakładanie że od jutra, że od poniedziałku, że od pierwszego się biorę za siebie jest najgorsze. Najlepiej zacząć od teraz, ale super ze zaczęłaś już działać z dietką. Powyżej masz super trening, daję soga za niego Życzę powodzenia.

Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
tak sobie mysle..bo czytam tu posty co jesc po areobach i kiedy...wiec kiedy juz wiem a co...no z tym gorzej!!!bo naprawde nie wiem...tunczyk odpada wiec nic nie piszcie na ten temat!!!i 2 pytanie..bo po bieganiu zasuwam od razu do szkoly na 9 godzin...i moge jesc kanapeczki jak zawsze tak??ale teraz bede musiala to jakos zmienic bo w domku starczalo mi 1 kanapka a pozniej 3 do szkoly i jabuszko a teraz jak bede musiala zjesc wiecej kalorii w domku to gdzies indziej bedzie trzeba dokonac ciec zeby zmiescic sie w 1500...ech..jakie to wszystko trudne...ale pomozecie mi...wiec nie bedzie tak zle...chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
ajak

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
kurde..im wiecej czytam postow tym mniej wiem bo straaasznie duzo rzeczy sie wyklucza..jedni pisza zeby biegac na czczo drudzy ze lepiej cos zjesc zeby nie doprowadzic do spalania miesni...a ja sie pytam jak to w koncu jest????i co mi sie tu tak ociagacie z odpowiedziami co??? 1 maj zbliza sie nieublaganie!!!dalej dalej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Biegac musisz na czo nie jestes kulturysta zeby obawiac sie katabbolizmu a po 20 min juz zaczniesz spalac tkanke tluszczowa. Ja rano to lubie sobie wypic dobra mocna kawe, ale to juz moje up[odobania. Wiec ze jesli zjesz rano to wiecej czasu zajmie ci spalenie tkanki tluszczowej poniewaz miesnie spala wczesniej energie ktoara dostarczylas przez pozywienie. Wybor nalezy do ciebie ja jednak preferuje metode na czo.

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
bulma- przeczytaj sobie ten art, tam znajdziesz odpowiedzi
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=71148

Pozdrawiam, Dezir
--->Doradzam pieknym paniom, zapuszczonym kulturystom oraz Kruszkowi jak sie chudnie(w dziale FITNESS oczywiscie)<---
-----------------------------------------
"Kulturystyka zaczyna sie w momencie, gdy przestaje sie robić mase"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4069
dzieki wszystkim...powiedzmy ze wzbogacilam moja wiedze.. hihi oczywista sogi..jak obiecalam to obiecalam.....ale napiszcie mi jeszcze cos!!!nie ma latwo ze mna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
a co ci trzeba?

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i kiedy jesc aby przybyc na masie?

Następny temat

tabela proporcjonalnosci

WHEY premium