SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nerki i wątroba

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Jeśli przyjmuje kreatyne i HMB to czy silnie obciążam nerki i wątrobe? Czy jest jakiś sposób żeby temu zapobiec? Ostatnio pod koniec dnia odczuwam lekkie bóle nerek które po pewnym czasie mijają, czy są jakieś substancje ochronne?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bóle nerek w okresie cyklu kreatynowego nie są rzeczą nową. Najprostsze jest przerwanie cyklu, albo zmniejszenie dawek kreatyny. Spróbuj, zanim zrobisz cokolwiek, zwiększyć znacznie ilości wypijanych płynów, szczególnie obojętnych. To ma szansę pomóc. Później zmniejsz dawki kreatyny, a dopiero potem, jeśli to nic nie da, odstaw kreatynę.
Pozdrawiam - czekam na wiadomości.

guru

Zmieniony przez - guru w dniu 2002-07-11 14:06:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuje za pomoc postaram się więcej pić wody, teraz jest okres lata i myśle że trochę za mało piłem ponieważ często jak się budziłem miałem bardzo suche usta, to chyba z braku dostatecznej ilości wody, niedługo skończe faze nasycania kreatyną i mam nadzieje że bóle znikną.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mozesz spodziewac sie tez innych boli ja po kreatynie mialem dziwne klucia w klatce piersiowej!!! Co do wody to powinienes sporzywac 2x wiecej niz na normalnym treningu, kreatyna ma to do siebie ze zatrzymuje wode w miesniach miedzy innymi dlatego sa tak ladnie napuchniete podczas cyklu :), ja sam zaobserwowalem ze wydalanie moczu z organizmu zmniejsza sie podczas cyklu pijesz duzo - sikasz malo!!

Maciek182
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drętwienie rąk

Następny temat

haluksy

Wiecej