SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

napoje energetyczne free sugar mozna pic na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
Jak w temacie no i przyspieszają metabolizm ..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
"Apropo yerba mate byl gdzies temat, w ktorym poruszony byl aspekt jej rakotworczosci" ...


pierwsze słyszę !!!

imo bzdura... ale jak masz taki art to poczytam


Małtin... ja pije sobie cały dzień... rano zaparzam kilka szklanek i wsadzam do lodówki... zmrozona chłodzi lepiej niż klimatyzator

chociaż trzeba uważać po powiem szczerze że kilkakrotnie wypijając którąś tam z kolei szklankę w godzinach wieczornych miałem problemy ze snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
wiekszosc na aspartamie

moj ulubiony pepzi max

ale trzeba sie ograniczac i z umiarem pic to scierwo

bo mozna z rakiem mozgu skonczyc


tak wiec na******lanie slodzika na bazie asparatamu do wszystkiego nie jest zbyt rozsadnee

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w, jak Ci na zdrowiu nie zależy to pij śmiało

ja też z Pepsi max się ograniczam, do 1 l dziennie, a mógłbym z 2 butle nawet wypić.

zdr.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-07-30 07:49:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
a coś takiego jak tiger free sugar 1 lub 2 dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
właśnie lubie sobie wypic takiego tiger tego bez cukru zawsze mnie pobudzi bo jestem juz dłuższy okres na venomie ale jego działania pobudzając zredukowały sie i to znacząco chciałbym zeby miec siły witalne przez cały dzień a ostatnio troche mi spadają czuje troche osłabiony ;/ może zwiększyc ww?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Naprawde nie boli, jak sie trzyma jednego tematu, a po za tym jest wyszukiwarka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
to można czy nie można , jest tam zawarta glukoza czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
dobra skoro już walisz tego venoma to odpusć przynajmniej z tymi szmaciarskim tigerem...

moja propozycja pobudzająca:
-zielona herbata

najlepsza:
-yarba mate

nie dość że wspomoże detoxykacje organizmu, to pobudzi i jeszcze przyczyni się do spalania fatu...

a zmrozona w te upały jest genialna

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
dzieki lukasz sam sproboje

do autora daruj sobie moze ale jesli musisz to raczej ci to nie zaszkodzi

dwie puszki tego tigera mozesz spokojnie wypic

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
zielona herbatę można pic cały dzień? czy tylko rano na pobudzenie metabolizmu ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1828
Apropo yerba mate byl gdzies temat, w ktorym poruszony byl aspekt jej rakotworczosci, takze z tym do konca nie wiadomo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla kobiety

Następny temat

Popijanie posiłku?

WHEY premium