SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

napalm + (stack kreatynowy jako odżywka potrenoingowa)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1815
Witam. Potrzebuję kupić odzywkę potreningową w postaci stacku kreatynowego. W zależności od opcji, mógłbym dokupić do tego zestawu mono i zażywać w dni nietreningowe. Wybór na rynku jest tak ogromny, że nie potrafię się zdecydować. Moją uwagę przykuły:
1) Scitec Crea-bomb
2) Scitec Attack
3) DY Creagen
4) Conrolled Labs green magnitude
5) Detonator
6) ewentualnie Nitrobolon II i mono.

Jeżeli inne stacki kreatynowe są warte uwagi proszę o podanie.
Proszę o pomoc w zakupie. Dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5223
proponuje ci z stakow kretynowych Olimp Xplode , duzo ludzi poleca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1815
i jest tani, a cenę chyba każdy bierze pod uwagę. Proszę o dalsze propozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
co mialo by sie zawierac w tym staku?
bo jedne drugim nie rowne wzg skladu .
np Scitec Crea-bomb to nic innego jak mix kreatyn, nie nazwał bym tego suplem potreningowym, rownie dobrze mogłbys wziac np. mono...
dla mnie suplementem potreningowym bedzie np. Reanimator Olimpu, bo ma w skladzie to co po treningu sie przydaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1815
bcaa, aminokwasy, wegle dostarcze z innych suplementów. Chodzi mi głownie o stack kreatynowy (właśnie mix różnych form kreatyn ), ktory pomógłby mi także zwalczyć uczucie wyczerpania po ostrym treningu.

Zmieniony przez - tomekg109 w dniu 2013-01-13 17:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
kreta tego uczucia nie zwalczy, tu bardziej sklaniał bym sie bardziej ze bcaa , wegle tu pomoga,
wiec osobiscie z tym stakiem dalbym sobie spokoj jezeli mowa o podobnych do detonatora itd.. bo imo szkoda kasy, co innego preparat kompleksowy jak w/w,
no ale jezeli masz bcaa i reszte osobno to ok,
do tego kreta poj. forma czy mix i wystarczy


Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-01-13 17:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1815
rozumiem, dobrze, a jeżeli chciałbym zrobić cykl kreatynowy? do tej pory z supli na krecie brałem tylko jablko i mono. Wiele razy, ok 10 cykli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
ja tam jestem zdania ze jak działa to i na 100tny cykl moze isc mono
po co zmieniac cos co robi robote (mowa o mono, jablko) i przeplacac za cos (inne formy krety reklamowane jako te duzo lepsze) co i tak zadziała podobnie, jezeli nie tak samo albo i czasem gorzej,
oczywiscie mozesz sprobowac jakiegos mixa kreatyn zeby miec wlasna opinie na ten temat ale rownie dobrze mozesz dac mono/jablko na cykl jezeli jestes zadowolony z tych form krety,
osobiscie zamiast staka po treningowego jak chciałes wolałbym dodac jakas przed treningowke o ile oczywiscie istnieje potrzeba lepszego pobudzienia, poprawy koncentracji itd.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-01-13 18:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1815
przedtreningówkę już mam - napalm. Mono lub jabłko robiło swoje, jednak trzeba sprobować jak działa stack:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
osobiscie sprobował bym wtedy tego mixa Olimpu czy Sciteca, bo za reszte imo szkoda kasy..
ale jak dla Ciebie koszta nie graja wiekszej roli to probuj innych z tych co wymienieles jak np GM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1815
Dzięki na pomoc. Sog poleciał;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulus

Następny temat

Universal

WHEY premium