SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

napalm + (stack kreatynowy jako odżywka potrenoingowa)

Wysłana -
Witam. Potrzebuję kupić odzywkę potreningową w postaci stacku kreatynowego. W zależności od opcji, mógłbym dokupić do tego zestawu mono i zażywać w dni nietreningowe. Wybór na rynku jest tak ogromny, że nie potrafię się zdecydować. Moją uwagę przykuły:
1) Scitec Crea-bomb
2) Scitec Attack
3) DY Creagen
4) Conrolled Labs green magnitude
5) Detonator
6) ewentualnie Nitrobolon II i mono.

Jeżeli inne stacki kreatynowe są warte uwagi proszę o podanie.
Proszę o pomoc w zakupie. Dziękuję.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
proponuje ci z stakow kretynowych Olimp Xplode , duzo ludzi poleca
Wysłana -
i jest tani, a cenę chyba każdy bierze pod uwagę. Proszę o dalsze propozycje.
Wysłana -
co mialo by sie zawierac w tym staku?
bo jedne drugim nie rowne wzg skladu .
np Scitec Crea-bomb to nic innego jak mix kreatyn, nie nazwał bym tego suplem potreningowym, rownie dobrze mogłbys wziac np. mono...
dla mnie suplementem potreningowym bedzie np. Reanimator Olimpu, bo ma w skladzie to co po treningu sie przydaje...
Wysłana -
bcaa, aminokwasy, wegle dostarcze z innych suplementów. Chodzi mi głownie o stack kreatynowy (właśnie mix różnych form kreatyn ), ktory pomógłby mi także zwalczyć uczucie wyczerpania po ostrym treningu.

Zmieniony przez - tomekg109 w dniu 2013-01-13 17:54:50
Wysłana -
kreta tego uczucia nie zwalczy, tu bardziej sklaniał bym sie bardziej ze bcaa , wegle tu pomoga,
wiec osobiscie z tym stakiem dalbym sobie spokoj jezeli mowa o podobnych do detonatora itd.. bo imo szkoda kasy, co innego preparat kompleksowy jak w/w,
no ale jezeli masz bcaa i reszte osobno to ok,
do tego kreta poj. forma czy mix i wystarczy

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-01-13 17:56:39
Wysłana -
rozumiem, dobrze, a jeżeli chciałbym zrobić cykl kreatynowy? do tej pory z supli na krecie brałem tylko jablko i mono. Wiele razy, ok 10 cykli.
Wysłana -
ja tam jestem zdania ze jak działa to i na 100tny cykl moze isc mono
po co zmieniac cos co robi robote (mowa o mono, jablko) i przeplacac za cos (inne formy krety reklamowane jako te duzo lepsze) co i tak zadziała podobnie, jezeli nie tak samo albo i czasem gorzej,
oczywiscie mozesz sprobowac jakiegos mixa kreatyn zeby miec wlasna opinie na ten temat ale rownie dobrze mozesz dac mono/jablko na cykl jezeli jestes zadowolony z tych form krety,
osobiscie zamiast staka po treningowego jak chciałes wolałbym dodac jakas przed treningowke o ile oczywiscie istnieje potrzeba lepszego pobudzienia, poprawy koncentracji itd.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-01-13 18:06:49
Wysłana -
przedtreningówkę już mam - napalm. Mono lub jabłko robiło swoje, jednak trzeba sprobować jak działa stack:)
Wysłana -
osobiscie sprobował bym wtedy tego mixa Olimpu czy Sciteca, bo za reszte imo szkoda kasy..
ale jak dla Ciebie koszta nie graja wiekszej roli to probuj innych z tych co wymienieles jak np GM
Wysłana -
Dzięki na pomoc. Sog poleciał;)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź