SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

napady głodu/wilczy apetyt

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3446
czy zdarza się wam tzw. gastro tzn. szamanie na maxa? pogodziliście się z tym/walczycie/macie jakieś zapychające przepisy?

"Znać swoją drogę - to jedno, a iść nią - to drugie."

https://www.facebook.com/filip.maziukiewicz/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
nie pal tyle stuff'u to nie będziesz miał gastro fazy

co do tego głodu to jak sie trzymam diety nigdy nie mam czegoś takiego... ale jak byłem na obozie 2 tyg to tam przy 3 posiłkach miałem tak często wtedy jadłem jogurty które miałem przygotowane na taką ewentualność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
duzo ludzi ma tak po alkoholu ...
ja mam czasami tak ze poortsu mialabym ochote wszsytko zjesc
co tylko jest ale organizm mi na to nie pozwala hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
No ja tak mam czasami jak widze np. jak mama je pizze a ja wcinam tunczyka albo ona robi budyn przy mnie a ja jem twarog i popijam herbatka. Ale kiedys mialem gorzej bo jadlem jak swinia i wygladalem jak swinia. Takze teraz jak sobie powiem nie to nie, podobnie mam z alkoholem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda, że ja tak nie mam:( Oddałbym za to wszystkie swoje pieniądze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
napady głodu = zła dieta

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Diete mam dobra ale po prostu jak widze taki budyn to mi slinka cieknie ale powstrzymuje sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
W moim przekonaniu to kwestia psychiki. Owe napady często zresztą dotyczą osób chorych na bulimię. Jeśli "ślinka cieknie" to nie ma przeszkód by potrenować troszkę siłę woli, albo po prostu poprosić, by takie potrawy przyrządzać, gdy akurat jesteś poza zasięgiem wzroku/zapachu. Względnie spróbuj wykorzystać i przekierować ten pęd-pobiegnij na siłownię i zrób dodatkowy trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
to zjedz sobie budyń jak masz ochote nie otłuścisz się od niego a jak masz ochote na budyń to chyba braki masz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3446
e tam mniej palic :D pic nie moge to jakos musze czas ze znajomymi spedzac...
f***t ze moja dieta nie jest dobrze zapieta etc. ale poprostu czasem ciezko sie powstrzymac...

"Znać swoją drogę - to jedno, a iść nią - to drugie."

https://www.facebook.com/filip.maziukiewicz/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jakbyście nie faszerowali się węglami to by nie było takiego problemu albo jakbyście nie walili za dużego ujemnego bilansu
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to w końcu jest z endomorfikami?

Następny temat

Jaki trening na ujedrnienie ciala dla kobiety po ciazy?

WHEY premium