SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najskuteczniejsze aeroby to :

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
?
aerobik?
podobno tak ale ja sie nie widzę na takich zająciach... ;)

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Nie wiem, jak to się może odbić na zdrowiu, bo kiedy zaczynam siostrę wypytywać to ona zawsze odpowiada "To nie jest takie proste jak ci sie wydaje". I tyle mam z niej pożytku.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stosuję skakankę 30 min na koniec treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pływanie,rowerek i stepper według mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
wszystkie,które podał cysiu są OK,ale pamiętaj,że największą skutecznośc uzyskasz robiąc ćwiczenia aerobowe na czczo czyli przed pierwszym rannym posiłkiem.

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego na czczo?

bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
poniewaz organiz spala tluszcz zeby wytworzyc energie

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak się nie jest na czczo, to nie spala?

bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli przez najskuteczniejsze rozumiec - pozwalajace spalic najwiecej kalorii - to zdecydowanie bieganie.

warto dodac, ze nie wystarczy zwyczajnie 'biegac' by organizm zaczal siegac po energie z tkanki tluszczowej. trzeba biegac w odpowiednim tempie. o ile dobrze pamietam ok. 60-70% HR max.

ach jeszcze dodam, ze IMHO nie nalezy biegac 'naczco', chyba ze traktuje sie to jedynie jako element porannego 'rozruchu'. Wiekszy wysilek 'naczczo' z pewnoscia nie sluzy zdrowiu.

a i jeszcze jedno: fajny artykul jest na stronie rowerowej zbooya: http://www.cyf-kr.edu.pl/rowery/ (odsylacz biologia).


Zmieniony przez - rav_rav w dniu 01-04-24 13:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plywanie, plywanie, plywanie... w dalszej kolejnosci koszykowka, bieganie, rower, gdzies pod koniec brzydz sportowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest jeszcze jedna fajna sprawa... (tylko sie nie smiejcie). Mysle tu o tancu cos na ksztal tancerzy britney, nsync i calego tego badziewia tyle, ze talentu troche trzeba miec i sale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwykly taniec (takze ten klasyczny) tez potrafi dac w kosc..

Dobrze tez robia 20 powtorzeniowe serie porzysiadow :)

bst
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą

Następny temat

stepper czy jest sens?

WHEY premium