SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

najlepszy trening na siłe wg Was

Wysłana -
Witam, jaki wg was i waszego doświadczenia jest najlepszy trening na sile , która wzrastać ma non stop bez tzw mostkow czy cylki, itp.
ja od siebie powiem ze tzw cykle na chama typu , serie ze zwiększam ciężarem az do kilku powt i zalamiania , się nie sprawdzają bo układ nerwowy szybko się przetrenuje i będzie zastoj lub spadki,

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
531
Wysłana -
531 powoduje przetrenowanie
Wysłana -
A który plan na siłę nie powoduje przetrenowania??
nie wrzucamy linków - na dole lista, popatrz, poszukaj

Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-03-30 19:10:44
Wysłana -
najlepszy trening na siłę to kwestia indywidualna, a przetrenowanie można wyeliminować przy pomocy operowania intensywnością treningu
Wysłana -
Gats- nie wrzucamy linków
Wysłana -
Inaczej będzie trenował osobnik podnoszący po 250-300kg a inaczej początkujący, który ma problem z 70-80kg sztangą.
Także zalezy o kim tutaj mówimy. Kolejną kwestią jest to, czy osobnik wspomaga się towarem czy ćwiczy naturalnie.
Na końcu napiszę, że warto przetestować każdą metodę i nie szukać lepszych lub gorszych, gdyż każdy rodzaj odskoczni może zaprocentować progresem.
Wysłana -
a trenowałeś jakimś/jeśli tak to jakim -takim powiedzmy zorganizowanym choć troszkę- planem tego typu, czyli na siłę?
Wysłana -
Jak coś może powodować przetrenowanie jak ma deload co 4 tydzień ? jadę 7 cykl i nic mi nie ma, więc głupot nie pisz
Wysłana -
A ja deloadu od 2 lat nie robiłem Najdłuższa przerwa w tym czasie to 3 dni.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź