sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

najlepszy internetowy bukmacher- jaki pomoc

Wysłana -
Witam
Kiedyś grałem na bwin. Teraz chciałem znowu troche na necie trochę. Jakiego buka byście polecili jesli chodzi o ilośc zakładów + zakłady live.. Ważne zeby była mała suma do wpłaty i mała suma juz do wypłaty. Co na dzień dzisiejszy najlepiej wypada?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
imo bet365
Wysłana -
z tego co widze 20 zeta trzeba wplacic minimum, a jaka kwote minimalna mozna juz wybrać? i ile się czeka na wypłatę?
Wysłana -
Minimalna kwota wypłaty 25zł. Wypłata na Skrill bardzo szybka, zależy od godziny zlecenia wypłaty i kwoty wypłacanej.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-05-11 22:36:05
Wysłana -
rozumiem a ile razy trzeba znowu wpłate obrocic?? czy moge wplacic 20 zeta zagrac 1 mecz po kursie 1.50 wygrywam i juz moge wyplacac?
Wysłana -
Jeśli nie korzystasz z żadnych promocji u buka to nie jest wymagany mega wielki obrót. Nigdy nie grałem w ten sposób, że wpłacam, zagram jeden zakład i wypłacam, więc głowy nie dam, czy Twój plan na zagranie jednego spotkania i natychmiastowa wypłata jest możliwy.
Wysłana -
Ja lubię Expekta chodź tak na prawdę każdy jest dobry
Wysłana -
Tak jak pisze kolega wyżej - każdy bukmacher jest na swój sposób dobry. Czasem wybieramy bukmachera ze względu na jego bonus, czasem ze względu na to, że faktycznie się nam podoba. Według mnie, najlepiej grać u polskich, sytuacja z naszym podwójnym prawem jest często niejasna i czasem wynika z niego fakt, że granie tylko u Polskich, gdzie odprowadzamy podatek, jest legalne..

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2016-08-25 12:05:52
Wysłana -
Usunięty przez Pippo za naruszenie Pkt 6 regulaminu forum.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź