SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze suplementy po treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Pure HMB Ultimate Nutrition-kapsułki 750mg.W dni beztreningowe możesz zmniejszyć dawkę dzienną,ale zawsze zażyj przed snem.HMB i kreatyna wykazują działanie synergistyczne,więc korzystnie jest brać je razem.Oczywiście kreatynę odstawiasz po kilku tygodniach,co do HMB to nie ma takiej potrzeby.To,ile czasu będziesz je zażywał,zależy tylko od twojej kieszeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2305
Stokrotne dzięki!
Crash upewnij mnie tylko, czy dobrze zakumałem:
-w dni, kiedy trenuję wystarczy "tylko" 3gramy HMB dziennie?
p.s.
czytałem Twój profil - jestem pod wrażeniem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
3g dziennie to optymalna liczba.Po prostu w badaniach i testach w grupach kontrolnych,które przyjmowały taką dawkę występowały pozytywne efekty.Ale myślę,że można brać więcej lub mniej,to zależy od tego jak wiele katabolicznych sytuacji stwarza twój tryb życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zinedine Zidane, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, przyznał w wywiadzie dla francuskiego dziennika "Le Monde", że przyjmował kreatynę podczas gry w Juventusie Turyn, ale od kiedy gra w Realu Madryt już tego nie robi.

Kreatyna to substancja bogata w proteiny, po zażyciu której nastepuje szybszy rozwój mięśni. Jej sprzedaż jest we Francji zakazana.

"Przyznaję, że brałem kreatynę we Włoszech, ale nie jest to zabronione. Kreatyna nie jest środkiem dopingującym" - powiedział Zidane.

Jego zdaniem, w Realu zażywa się jedynie witaminy - B12, C. Mistrz świata i Europy zaznaczył jednocześnie, że prowadzi bardzo higieniczny tryb życia.

"Rzadko wychodzę wieczorem, wcześnie chodzę spać, zwracam uwagę na odżywianie. Innymi słowy, nie żyję po hiszpańsku" - stwierdził.

Rok temu francuska agencja zamująca się bezpieczeństwem sanitarnym odżywek (AFSSA) stwierdziła, że ryzyko spowodowane niestrawnością kreatyny nie zostało jeszcze dostatecznie zbadane. Istniało natomiast prawdopodobieństwo działań rakotwórczych.

Marie-George Buffet, minister młodzieży i sportu w rządzie Francji powiedziała wówczas, że należałoby rozważyć wprowadzenie kreatyny na listę substancji zabronionych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2305
Jakoś nie mogę znaleźć nikogo, kto posiada w sprzedaży HMB Ultimate Nutrition nie znam też ceny tego preparatu, więc ciężko mi przekalkulować koszty, podobno cena za kapsułki 750g waha się w granicach 160 PLN - czy to prawda? Prawdopodobnie mógłbym mieć w podobnej cenie HMB Weidera (również kapsułki 750g). CZY KTOŚ KIEDYŚ PRÓBOWAŁ HMB WEIDERA I CZY WARTO JE KUPIĆ (jest lepsze od Ultimate???)
Mam jeszcae jedno pytanie:
CZY HMB MOŻNA POPIJAĆ NP.CREA MASSEM RANO NA CZCZO A PRZED SNEM BRAĆ JE RAZEM Z WHY PRO(MIESZANE NA MLEKU)?
MOŻE LEPIEJ ODCZEKAĆ JAKIŚ CZAS, A JEŻELI TAK TO CZY PO TRENINGU NAJPIERW WZIĄŚĆ CREA MASS, CZY HMB???
Z góry dzięki za odpowiedź
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA I GLUTAMINA ZERO EFEKTÓW

Następny temat

mass gain hi teca

WHEY premium