SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

najlepsze suplementy po treningu

Wysłana -
Pure HMB Ultimate Nutrition-kapsułki 750mg.W dni beztreningowe możesz zmniejszyć dawkę dzienną,ale zawsze zażyj przed snem.HMB i kreatyna wykazują działanie synergistyczne,więc korzystnie jest brać je razem.Oczywiście kreatynę odstawiasz po kilku tygodniach,co do HMB to nie ma takiej potrzeby.To,ile czasu będziesz je zażywał,zależy tylko od twojej kieszeni.
Wysłana -
Stokrotne dzięki!
Crash upewnij mnie tylko, czy dobrze zakumałem:
-w dni, kiedy trenuję wystarczy "tylko" 3gramy HMB dziennie?
p.s.
czytałem Twój profil - jestem pod wrażeniem !
Wysłana -
3g dziennie to optymalna liczba.Po prostu w badaniach i testach w grupach kontrolnych,które przyjmowały taką dawkę występowały pozytywne efekty.Ale myślę,że można brać więcej lub mniej,to zależy od tego jak wiele katabolicznych sytuacji stwarza twój tryb życia.
Wysłana -
Zinedine Zidane, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, przyznał w wywiadzie dla francuskiego dziennika "Le Monde", że przyjmował kreatynę podczas gry w Juventusie Turyn, ale od kiedy gra w Realu Madryt już tego nie robi.

Kreatyna to substancja bogata w proteiny, po zażyciu której nastepuje szybszy rozwój mięśni. Jej sprzedaż jest we Francji zakazana.

"Przyznaję, że brałem kreatynę we Włoszech, ale nie jest to zabronione. Kreatyna nie jest środkiem dopingującym" - powiedział Zidane.

Jego zdaniem, w Realu zażywa się jedynie witaminy - B12, C. Mistrz świata i Europy zaznaczył jednocześnie, że prowadzi bardzo higieniczny tryb życia.

"Rzadko wychodzę wieczorem, wcześnie chodzę spać, zwracam uwagę na odżywianie. Innymi słowy, nie żyję po hiszpańsku" - stwierdził.

Rok temu francuska agencja zamująca się bezpieczeństwem sanitarnym odżywek (AFSSA) stwierdziła, że ryzyko spowodowane niestrawnością kreatyny nie zostało jeszcze dostatecznie zbadane. Istniało natomiast prawdopodobieństwo działań rakotwórczych.

Marie-George Buffet, minister młodzieży i sportu w rządzie Francji powiedziała wówczas, że należałoby rozważyć wprowadzenie kreatyny na listę substancji zabronionych
Wysłana -
Jakoś nie mogę znaleźć nikogo, kto posiada w sprzedaży HMB Ultimate Nutrition nie znam też ceny tego preparatu, więc ciężko mi przekalkulować koszty, podobno cena za kapsułki 750g waha się w granicach 160 PLN - czy to prawda? Prawdopodobnie mógłbym mieć w podobnej cenie HMB Weidera (również kapsułki 750g). CZY KTOŚ KIEDYŚ PRÓBOWAŁ HMB WEIDERA I CZY WARTO JE KUPIĆ (jest lepsze od Ultimate???)
Mam jeszcae jedno pytanie:
CZY HMB MOŻNA POPIJAĆ NP.CREA MASSEM RANO NA CZCZO A PRZED SNEM BRAĆ JE RAZEM Z WHY PRO(MIESZANE NA MLEKU)?
MOŻE LEPIEJ ODCZEKAĆ JAKIŚ CZAS, A JEŻELI TAK TO CZY PO TRENINGU NAJPIERW WZIĄŚĆ CREA MASS, CZY HMB???
Z góry dzięki za odpowiedź
pozdrawiam
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź