sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

nagana

Wysłana -
jak w temacie. za co?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nagana od Domera, z dzisiaj po 16-tej, nie podany powód. Poczekajmy na wpis moderatora
Wysłana -
no to już wiem za co. nie zgadzam się z decyzją, ponieważ źle zostałem odebrany, co wyjaśniłem w temacie.
Wysłana -
nagana znika automatycznie po 30 dniach od jej otrzymania, mozna ja tez usunac ,ale musze najpierw poznac powod nadania i zdanie moderatora, ktory ja nadał
Wysłana -
powód zapewne możesz sobie przeczytać w temacie, w którym została przyznana nagana, no a co do opinii moda to już trzeba poczekać.

ps. chodziło o to, że rzekomo odradzam ludziom spożywania suplementów w postaci tranu/o3
Wysłana -
No wiec przestań siać propagandę . Masz jakieś swoje zasady żywieniowe to sobie je stosuj , jednak nie musisz na sile kogoś uświadamiać ze akurat te zasady są właściwe .
Wysłana -
sorry Flex, ale co to w ogóle za podejście do tematu? w zasadzie zastanawiam się po Twojej wypowiedzi czym się kierujesz pomagając ludziom... bo jeżeli coś jest szkodliwe / może zaszkodzić to dlaczego mam kogoś o tym nie uświadomić?! to, że społeczeństwo łyka przez nagonkę w mediach o super zdrowym tranie nie oznacza, że wszyscy muszą go spożywać idąc za ogółem. i nie mówię, że nie należy. trzeba tylko wyselekcjonować produkt wśród ogólnie dostępnych, bo większość nadaje się do spuszczenia w kiblu. i co jest złego w informowaniu ludzi o tym?! nie rozumiem.
Wysłana -
stojeden
powód zapewne możesz sobie przeczytać w temacie, w którym została przyznana nagana, no a co do opinii moda to już trzeba poczekać.

ps. chodziło o to, że rzekomo odradzam ludziom spożywania suplementów w postaci tranu/o3

nie , nie moge- nie mam narzedzia ktore pokazuje mi w jakim temacie została przyznana nagana
tylko spis nagan i pochwal wraz z powodem (ktory nie został podany w tym przypadku)
Wysłana -
za co tym razem ?
Wysłana -
Flex1976 jest autorem, uzasadnienia brak.
Wysłana -
Usunięty przez Banan za naruszenie Pkt 4 regulaminu forum.
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź