SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nagana

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jak w temacie. za co?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Nagana od Domera, z dzisiaj po 16-tej, nie podany powód. Poczekajmy na wpis moderatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no to już wiem za co. nie zgadzam się z decyzją, ponieważ źle zostałem odebrany, co wyjaśniłem w temacie.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
nagana znika automatycznie po 30 dniach od jej otrzymania, mozna ja tez usunac ,ale musze najpierw poznac powod nadania i zdanie moderatora, ktory ja nadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
powód zapewne możesz sobie przeczytać w temacie, w którym została przyznana nagana, no a co do opinii moda to już trzeba poczekać.

ps. chodziło o to, że rzekomo odradzam ludziom spożywania suplementów w postaci tranu/o3

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
No wiec przestań siać propagandę . Masz jakieś swoje zasady żywieniowe to sobie je stosuj , jednak nie musisz na sile kogoś uświadamiać ze akurat te zasady są właściwe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
sorry Flex, ale co to w ogóle za podejście do tematu? w zasadzie zastanawiam się po Twojej wypowiedzi czym się kierujesz pomagając ludziom... bo jeżeli coś jest szkodliwe / może zaszkodzić to dlaczego mam kogoś o tym nie uświadomić?! to, że społeczeństwo łyka przez nagonkę w mediach o super zdrowym tranie nie oznacza, że wszyscy muszą go spożywać idąc za ogółem. i nie mówię, że nie należy. trzeba tylko wyselekcjonować produkt wśród ogólnie dostępnych, bo większość nadaje się do spuszczenia w kiblu. i co jest złego w informowaniu ludzi o tym?! nie rozumiem.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
stojeden
powód zapewne możesz sobie przeczytać w temacie, w którym została przyznana nagana, no a co do opinii moda to już trzeba poczekać.

ps. chodziło o to, że rzekomo odradzam ludziom spożywania suplementów w postaci tranu/o3


nie , nie moge- nie mam narzedzia ktore pokazuje mi w jakim temacie została przyznana nagana
tylko spis nagan i pochwal wraz z powodem (ktory nie został podany w tym przypadku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
za co tym razem ?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14656 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Flex1976 jest autorem, uzasadnienia brak.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypłata z pp

Następny temat

jak wstawic wyniki

Wiecej