SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadwaga a masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2210
Witam wszystkich po raz pierwszy,
Chciałem z góry zaznaczyć że przeczytałem wszelkie wstępne informacje dla zielonych, poszperałem w archiwum, wiele mi te informacje rozjaśniły ale...
Problem jest następujący: wzrost 178cm waga 94kg, silownia od miesiaca widoczna poprawa (tzn 2kg mniej niz na poczatku). Zależy mi na pogodzeniu treningu aero (zbicie nadwagi) z siłowym przy zastosowaniu diety, dotychczas nie stosowalem zadnej a posilki byly przypadkowe. Przejrzalem kilkadziesiat postow ale niestety nie jestem w stanie sobie odpowidziec na pytanie czego w moim przypadku powinno byc wiecej czego mniej? Czy da sie pogodzic trening na wyrobienie masy z jedoczesnym spalaniem tłuszczu i dietą ktora w tym pomoże? Prosze o sugestie/odnośniki kazda informacja b. mile widziana. Dzieki i pozdrowienia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Nie wypelniles profilu wiec ciezko ocenic ile tego tluszczyku masz.

Zapoznaj sie z tym postem:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64687
Powinien Ci troszke temat rozjasnic.

sprawcie, zeby tak mi sie chcialo chciec jak mi sie nie chce...

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2210
Dzieki, czytałem a profil juz uzupełniłem jeśli chodzi o podstawowe informacje. Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Czesc

Hyhy jakbym widzial swoje wymiary w profilu.
Dieta powinna byc taka 3:4 czyli 3g bialka i 4g wegli na kilogram masy ciala.


Mozecie zedrzec nas z ulicy, ale ulicy z nas nie zedrzecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Wielkiej masy na tym nie zrobisz, ale mysle, ze w Twoim przypadku bardziej Ci zalezy na redukcji, wyglad i tak sie poprawi, bo sylwetka nabierze proporcji. W taki ukladzie 3/4 B/WW bedzie OK.

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
poczytaj tez tu:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64687



no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2210
Dzieki za wszystkie sugestie, w miedzyczasie znalazlem kilka opini ktore przekonuja do uzywania antykatabolikow, tuz po treningu silowym przed aerobami. Czy to ma sens ? i jesli tak to ewentualnie co wybrac ?
Pozdrowienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Jak najbardziej, szczegolnie jesli trening silowy + aerobowy znacznie ponad 1.5H. Jak dla mnie aeroby najlepiej wchodza z rana, po silce nie mam juz ochoty pedalowac na rowerku lub cos w tym stylu.

Polecam Amino Anabol PQ HiTec, lub jakiekolwiek inne aminki rozgalezione (BCAA). Moze tez byc L-glutamina, HMB. Jakie firmy sie najbardziej oplaca i porownanie jakosci - zapraszam do SUPLENETACJI

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1070 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58323
Macff a czy mozna to zastapic czym naturalnym.
Chodzi mi tutaj glownie o koszty.
Bo obiecalem sobie ze jak tylko snieg stopnieje biore sie za bieganie.
A chcialbym jak najmniej stracic z tego co jest pod tluszczem.
Pozdrawiam

Mozecie zedrzec nas z ulicy, ale ulicy z nas nie zedrzecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Wystarczy jak zapodasz zwykle pacerskie sniadanko zaraz po aerobach - bogate w bialka i WW zlozone. owsianka z twarogiem rulez.

suple to tylko dodatek do odzywiania i treningu, mozna uzyskac dobre rezultaty tylko na naturalnych produktach, choc suple oczywiscie znacznie ulatwiaja sprawe

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2210
Witam,
Dzieki, pytanie do Macffa jak rozwiazac kwestie dawkowania jesli mial to by byc np Amino Anabol PQ HiTec albo HMB ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko ser?

Następny temat

AB Gymnic czy warto?

WHEY premium