SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadgarstki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć
Ćwicze już pare lat i ostatnio zaczeły mnie boleć nadgarstki zwłaszcza przy robieniu na modlitewniku
usztywniam bandarzami ale to nic nie daje,
witamin i wapnia taż mi raczej nie brakuje.
Jaka jest tego przyczena?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 603
Jeżeli ćwiczysz na modlitewniku, to staraj się robić naprawdę pożądną rozgrzewkę - małymi ciężarami dużo razy - zanim zaczniesz podnosisz te właściwe. Strasznie to długo trwa, więc możesz jeszcze zrezygnować z modlitewnika na rzecz sztangielek, którymi ćwiczysz na siedząco z zablokowanym ramieniem (ruch samego przedramienia) - po tym raczej nie będziesz miał problemów z bólem

Voodoo

Voodoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Też wydaje mi się, że na modlitewniku najbezpieczniej ćwiczy się sztangielkami. Poza tym dobra rozgrzewka i do tego nigdy nie zaczynałbym treningu bicepsa od modlitewnika. A jeżeli już sztanga, to może łamana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8741
Przyczyna może leżeć w zwyrodnieniu stawów nadgarstkowych. Sądząc z profilu jest drobnej budowy (mam na myśli 'cienkie kości') a co za tym idzie masz wieksze predyspozycje do zwyrodnień (to tylko moja teoria). Proponuje zrobić prześwietlenie z opisem jeśli coś jest nie wporządku to rentgen na pewno to wykaże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
przed cwiczeniem rozgrzej nadgarstki nastepujacym cwiczonkiem:
bierzesz lekka sztangielke (kilka kg) lapiesz nachwytem i podpierajac sobie przedramie (tak jak do cwiczenia na przedramie) obracasz ta sztangielke raz w prawo raz w lewo i tak do zaje..... Mi przy tym fajnie chrupia kosteczki ;] ale za to pozniej nie boli. Tak poza tym cwicz w szerszym chwycie na sztandze - mniej bola nadgarstki.

"zycie jest za krotkie by byc malym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
jesli cwiczysz łamaną - zamień na prostą, jeśli ćwiczysz prostą - zamień na łamaną. Moze to ci pomoże

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie gdy ćwicze na modlitewniku zawsze na maxa bolą nadgarstki jak robię łamaną ale w wąskim uchwycie - jak zmienie na szeroki trochę przechodzi , ale staram sie tego ćwiczenia nie robić większymi ciężarami niż połowa możliwości

Wapniak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
musisz troche poluzowac i przyjac wit c w kapsulce o przedluzonym dzialaniu.sa to oznaki przemeczenia

masti
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie jestem za młody ???

Następny temat

Czy cykle sa naprawde potrzebne ?

WHEY premium