SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

naderwany (naciagniety, zerwany?) miesien - POMOCY!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Witam,
przypuszczam, ze mam naderwany ktorys z miesni posladkowych (sredni lub maly), objawia sie to strasznym bolem w tym rejonie. Bol jest na tyle silni, ze nie moge przejsc dluzszego odcinka, bo mnie boli; nie moge spac, bo podczas przewracania sie z boku na bok sie budze, nawet podczas lezenia na brzuchu mnie boli. Trwa to, gdzies od poczatku marca. Bylem u lekarza i dostalem najpierw tabletki Mydocalm i Nimesil, podczas zazywania ich bylo wszystko ok, ale po skonczeniu sie tabletek bol wrocil, wtedy dostalem tabletki DicloDuo, po ktorych dalej boli, ale juz nie tak mocno. Wspomagam sie Elmetacinem i Ben-Gay'em, ale dalej boli, jednak bol jest taki, ze moge w miare funkcjonowac. Teraz dostalem skierowanie na serie zastrzykow Ketonal. Moze potraficie cos doradzic? Bo juz nie moge wytrzymac, cieplo sie robi, a nawet nie moge na rowerze pojezdzic!!

Druga sprawa, to z czego to mam? Wydaje mi sie, ze moze to byc spowodowane tym, ze robilem przez kilka tygodni po 400 brzuszkow dziennie bez zadnej rozgrzewki, a jak zaczynalo mnie bolec juz troche, to jeszcze dodatkowo jezdzilem po ok 1godz co dwa dni na rowerku stacjonarnym. Bol nasila sie podczas podniesiena prawej nogi, albo zrobienia wykroku, rowniez podczas podniesienia i skretu tulowia, czy podczas wstawania z lozka. Nie boli natomiast podczas robienia przysiadu. Moze to byc tym spowodowane?

Za kazda pomoc z gory dzieki!!
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a niby od czego ma być naderwany
ja bym raczej stawiał na coś z kręgosłupem - szczególnie ze zaczyna cie boleć przy zginaniu nóżki - objaw kogośtam
a jakie masz rozpoznanie ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Rozpoznania nie mam zadnego, tzn poszedlem do lekarza, powiedzialem co mnie boli i dostalem tabletki, tyle.
Przypuszczam, ze jest to miesien, bo podczas proby biegu czuje jak boli mnie napinajacy sie miesien, tak samo podczas zrobienia wykroku.
Kregoslup, hmmm..... nie przeciazalem kregoslupa, nie dzwigam tez jakichs wielkich ciezarow.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie trzeba dźwigać żeby mieć problemy
ja bym sie skonsultował z ortopedą/neurologiem
mięsień sam z siebie się nei zerwie ! do tego potrzebna jest siła a i byś to poczuł !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Witam, chyba masz racje. Po dwoch zastrzykach nie umiem chodzic, a zaden miesien mnie nie boli. Przez ostatnie dwa miesiace nazarlem sie wiecej tabletek niz przez cale zycie. W poniedzialek ide na RTG kregoslupa ledzwiowego i biodra. To o czym pisalem z tym kregoslupem, to jakie sa skutki wystapienia tej choroby i czy lecze sie ja operacyjnie?
Pozdrawiam i dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 148
Witam,
zrobilem RTG odcinka ledzwiowego i mam w opisie napisane: "dyskretne wyostrzenie krawedzi trzonu kregu L5". To jest to co miales na mysli? Czy to cos powaznego?
Do ortopedy najpredzej zalapie sie na sierpien.....
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Differin co myslicie o tym specyfiku???

Następny temat

Trądzik na głowie

WHEY premium