SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nabranie na masie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67
Witam . Pewnie takich tresci bylo duzo . A ja mam tylko takie male pytanie .waze 73 kg a wzrostu mam 178 cm i nie moge przybrac na masie . A diety nie dam rady trzymac praca mi nie pozwala . Jakis dobry sposob oprocz odzywek lub innych gowien . cwicze ale w domu jakie mam to tylko popmki.ale ile mozna robie dziennie 120 pompek .chociaz wiem ze moge wiecej . Jedna prosba cos przybic na masie bez trzymanbia diety co 3 godziinej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ten dzial obowiazuje ankieta - https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513-s0.html  ale ogolnie to pomyliles dzialy. Chcesz przytyc nie jedzac? unikaj aktywnosci fizycznej, staraj sie jesc jak najwiecej smieciowego zarcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
I nie trzeba jesc co 3h bo liczy sie bilans doboey/tygodniowy ale wiedze masz zerowa..dzial odzywianie jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
hehehe, Aras - porada miesiąca

Dział odżywianie albo Po siłowni bo chyba z siłownią nie chcesz mieć za dużo wspólnego.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7257
Bez treningu to tylko tłuszczu może przybyć, więc raczej nie warto robić takiej masy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta+cypio+winstrol

Następny temat

Badania przed cyklem - prośba o konsultacje

WHEY premium