SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na szybko, kiedy nie masz czasu

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Dzisiaj miałem po lekcjach 30 minut na to zeby sie spakować i iść na trening.. więc wymyśliłem, fajne dobre danie do zrobienia na szybko.

Wcześniej dzień przed albo nawet z rana ugotować parę kartofli, potłuc je i dodać kopru i wymieszać. Kupić suchego wafla i wlasie ta mase z kartofli gorącą (więc jeśli nie robimy tego na biezaco trzeba ja podgrzac) rozsmarować na waflu i ładnie zawiąć w roladke . No i można to szamać nawet po dniu czasu więc daje dużo możliwości w odgrzewaniu i szykowaniu z wyprzedzeniem. Na koniec na teflon wylać sok pomidorowy i to podsmazyc. SMACZNEGO.

składniki :
-wafel
-kartofle
-koper włoski
-sok pomidorowy

Można też troche kombinować.. dodać masła, śmietany przy smazeniu itepe każdy moze modyfikowac wedle własnych zachcianek.










"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 993
znam takie coś tylko bez soku pomidorowego i u mnie na to mówią pierogi francuskie to jest mistrzostwo a zamiast soku to się ubija jajko macza się to w jajku potem w bułce tartej i smaży jak ktoś będzie robił niech spróbuje tez motyw z tym jajkiem też dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7075
to tak nie bardzo sie nadaje jako posilek
gdzie tu bialko ?
WW tez do dupy
juz bym wolal zjesc kanapke z razowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
ale i co to taki szal ziemniakami i waflem

odzywcza bieda

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyglada i pewnie smakuje dobrze ale nie jest to posilek zdrowy i godny polecenia gdy ktos trzyma diete...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
Ano nie mam czasu i pewnie zrobi się to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
W tym samym czasie da sie zrobic kure z warzywami i ryzem :)

Mam na mysli 30 minut

Zmieniony przez - zyz w dniu 2009-07-10 10:46:32

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 630
a ty jestes ulomny?? przeciez napisal ze 30 minut to jest na zarcie + spakowac sie + dojsc na trening.. jakby do tego mieso dodac to bylo by ok

a no i od kiedy ww z ziemniakow sa takie do dupy?? jeden cos palnie a papugi powtarzaja



Zmieniony przez - hahaheheha w dniu 2009-07-12 14:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
...

Zmieniony przez - zyz w dniu 2009-07-12 15:00:32

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 602 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2475
Imo ww ziemknaków dobre, dodać do tego jakieś mięsko i raz na jakiś czas można zjeść. Thx za przepis ;)

"Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili, pokaż im, że się mylili"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Po treningu ziemniaki sa ok, tylko maja malo ww w 100g i jak ja jem zaleznie od treningu od 100 do 150g ww to sie nie nadaja :/ Jak wlozylem na talerz 850g ziemniakow to kurczaka mialem na drugim bo sie nie zmiescilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierś z kurczaka w sosie kremowym

Następny temat

Omlet/Pizza dla pakerów by Smokealot [PLACEK]

WHEY premium