SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na stawy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
Chyba nie jeden z was spotkał sie z problemem zwiazanym ze stawami. Strzelanie w łokciach, barkach, kolanch nie raz dokuczało podczas wykonywania cwiczen. ja sam spotkałem sie z taki problemem strzela mi w łokciach i barkach co niejednokrotnie uniemozliwa wykonywanie pełnego treningu. jakie produkty stosowalicie, co polecacie a czego nie??????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11548
glukozamina z olimpa najlepiej chyba wychodzi
pozdr.

>Nie dyskutuj z d****em bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem<
http://www.youtube.com/watch?v=330zACU0b6E&mode=related&search= 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Przedewszystkim to dobrze sie rozgrzej i rob krazenia stawow zanim zaczniesz cwiczyc.
Zakup jakas glukozamine. Jest tego pelno i ciezko powiedziec, ktora najlepsza.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
vitala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Artox vitala-albo tabs albo drink jak wolisz-w drink masz dodatkowo hydrolizat kolagenu(2 razy wieksze dawki niz na opakowaniu w moim przypadku daly jakis efekt) ew jezeli dysponujesz wiekszymi funduszami, sproboj polaczyc to z czyms co zawiera cissus (incarnate Palo alto lub Bone boost SAN) lub bardzo chwalony animal flex(najlepiej polaczyc cissus z flexem ale to juz troche wychodzi jezeli chodzi o $$).
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
No i jedz duzo galaretki

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 521
Tylko glukozamina, obojetnie jaka, ja miałem z apteki jakąś i pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
glukozamian moze pomoc... nie musi. Sam sprawdź. Z jedzenia to pojedz sobie od czasu do czasu chrząstki, moze być ta z miedzy piersi z kurczaka.. oczywiscie gotowana . Zapodaj sobie też galaretkę czasem. Ajk boisz sie cukru to zrób sobie z żelatyny spożywczej+ carbo np z biogenixa bo jego sklademjest sama maltodekstryna.

Niektórzy tak mają, że im stawy strzelają... jak boli to już niedobrze, niektorym strzela i juz

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uczulenie na gainera ?

Następny temat

Problem...

WHEY premium