SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

musze wybierac?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
Witam, obecnie trenuje jedynie kulturystyke i mam zamiar dolaczyc do grona wojownikow :) Mam co prawda za soba rok trenowania judo (przyznaje ze w zamierzchlej przeszlosci) ale guzik mi to dalo, nic nie umiem :( . Tym razem zdecydowalem sie na boks ,jako ze ze stoi w slupsku na dosc wysokim poziomie (wywodzi sie stad michalczewski) martwi mnie tylko czy majac 3 treningi w tygodniu bede mogl to pogodzic z silownia (obecnie zasuwam 6 razy w tygodniu) zebym nie schudl, nie stracil sily, i mial ja zeby cwiczyc z podobna czestotliwoscia jak do tej pory. Wielu z Was zapewne trenuje jedno i drugie. Tak wiec prosze mi powiedziec jak to robicie? Jak czesto macie treningi sztuk walki a jak czesto biegacie na silke ? I czy jedno odbywa sie kosztem drugiego?
Pozdrawiam
Bareq
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6xtydzień na siłownie to stanowczo za dużo. Ile razy ćwiczysz jedną partię mięśniową na tydzień?

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
albo boks albo silownia
mozna to pogodzic, ale tylko rekreacyjnie

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
btw. skad wziales ten boks na wysokim poziomie :> ?
co chwila te sekcje zamykaja i reaktywuja
z dawnych czasow pozostalo raczej niewiele
szkoda

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
kazda partia 2x w tygodniu. A ci co sie orientuja troche w boksie mowia mi ze poziom jest calkiem niezly

Pozdrawiam
Bareq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie ćwiczysz na koksie to ćwiczyć każdą partię mięśniową 2x to jest zły sposób. W zupełności wystarczy jak będziesz ją ćwiczył raz. Nie będę się rozpisywał na ten temat w tym dziale, ale spytaj w innych działach i zobaczysz że powiedzą to samo co ja.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
Dzieki za rady, ale cwicze przeszlo 4 latka i jakies pojecie mam o tym, jednak chcial - nie chcial zredukuje siloke do 3 dni w tygodniu.
Pozdrawiam
Bareq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
po co sie pytasz skoro wiesz wszystko ?
cwicz dwa razy dziennie jezeli tak ci pasuje
powodzenia w ringu

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1157
Bedzie Ci napewno ciezko jak bedziesz walczyl z 65 kilowymi chlopaczkami co biora na klate xxxrazy mniej niz Ty a beda Cie okladac po ryju a nawet ich nie bedziesz mogl dotchnac.(sam wazylem tyle i walczylem z gosciami 85-100 kilo .)Ale jak bedziesz ciezko trenowal szczegolnie na szybkosc to poradzisz sobie po ...to juz od Ciebie zalerzy .Ale po 4 latach silowni odradzam boks i tak nie zawalczysz w swojej wadze no chyba ze masz 16 lat :) wtedy sie zaczyna najpozniej a jak bedziesz walczyl to jako worek do obijania przez mlodych zawodnikow.Proponuje wrocic do parteru i sie przylozyc z moich doswiadczen widze ze rzucic czlowiekiem to pare treningow a zeby zadac prosty dobrze to trzeba pochodzic hohoho.A jak juz jest przymulony na ziemi to masz juz duzo przewage.(bez obrazy ale techniki podstawowe bjj jakos szybko opanowalem co nie umniejsza ich skutecznosci,w prostocie sila)

MasterL

MasterL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zjazd

Następny temat

Judogi...

WHEY premium