SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muskulatura sprintera

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2181
Czesc.
Przez 1,5 roku cwicze kulturystyke, ale nie daje mi to jakos satysfakcji. Sama kulturystyka to wg mnie troche malo. Za duzo statycznych cwiczen , a za malo ruchu. Nie chcialbym byc wielkim klockiem. Bardziej daze do wspanialej muskulatury jak chocby sprinterzy. Zaczalem ostatnio biegac i teraz jest pytanie jak powinien wygladac moj trening. Czy jest sens kontynuowac zwykly trening kulturystyczny i do tego cwiczyc bieganie? W bieganiu nie tylko chcialbym sie nastawic na sprint, takze na 1000 m. Chcialbym osiagnac na 60 ponizej 7.0 a na tysiaca kolo 2:30. Robie teraz trening silowy tylko na klatke, ale wydaje mi sie ze poprzez codzienne bieganie organizm nie ma czasu na regeneracje i nie bede mial efektow. Tak wiec prosilbym o konkretny trening na silowni jak i na biezni. Sorry ze jestem leniwy, wiem ze jest tego bardzo duzo na forum i jak sie chce mozna znalesc wszystko. Jednak nadmiar bogactwa powoduje ze gubie sie i nie potrafie ulozyc dobrego planu. Potrzebuje zeby ktos poprowadzil mnie za reke jak male dziecko :p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16768
To zależy jak często byś biegał jeśli 1-2 w tyg.to spoko ale jeśli więcej to możesz polecieć także z mięśni druga sprawa to czy zadbasz o antykatanoliki.Jeśli chcesz wyrobić wytrzymałość to musisz troche polecieć z wagi nie ma innego wyjścia tyllko pytanie ile?

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz dlaczego sprinterzy tak wyglądają? Bo żrą wszyscy koksy, aby uzyskiwać lepsze efekty na bieżni, skutikiem ubocznym jest umięśnienie . Było już o tym kilka postów na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie calkiem skutkiem ubocznym sa miesnie bo zawodnicy "dopalają" koks na silowni oprocz cwiczenia na halach i biezniach itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2181
tzn, ze moge sobie dac spokoj z trenigiem biegowym i pozostac przy silowni ? W przeciwnym razie ani w biegach ani kulturystyce nie osiagne dobrych wynikow. A czy byloby mozliwe osiagniecie moich wymarzonych rezultatow :) na 1000 i 60m w pol roku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FAQ, Kejt wyjechała na oboz, ja o biegach nie mam bladego pojęcia. Moim zdaniem możesz ćwiczyć na siłce. Po prostu zwiększ spożywanie kalorii, aby mieć więcej energii. Tylko tyle mogę ci narazie poradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Juz kiedys o tym był temat, większosc osób uwazała ze to przez koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6650
czy teraz wszytsko jest przez koksy??
tutaj jedna osoba cos powie a potem 5 lat ktos to powtarza to jest specyficzna atmosfera tego forum

"To mozliwosc spelnienia marzen sprawia, ze zycie jest tak fascynujace."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
Biekać przecież powinieneś dla leprzej kondycji

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Moze i nie wszystko przez koksy, ale kiedy w gre wchodzi duza kasa i możliwosc bycia najlepszym np. na zblizającej sie olimpiadzie to wiele osób po nie sięga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7803
a ile masz lat??na 60 ponizej 7 sek i na 1000 ponizej 2:30 to juz bardzo dobre wyniki.Ciezko Ci bedzie do nich dojsc na zwyklym treningu.Potrzebujesz po 1)specjalistycznego treningu biegowego, 2)Nie da sie za bardzo pogodzic jednego i drugiego- szybkosci i wytrzymalosci w jednym, chociaz nielicznym to sie udaje 3) jesli chcesz miec fajna budowe to tylko sprinty,biegi srednie spowoduja utrate masy(spojrz na sredniodytstansowcow)

Deum Sequere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3160
Samo bieganie nie wystarczy , są specjalnie treningi na dojście do dobrych wyników . W moim wypadku trenowałem po 2h 4 razy w tygodniu , przez miesiac poprawilem zyciuwke na 1000m o 15s , pewnie dlatego ze jeszcze nigdy nie trenowalem moich miesni nog . Spróbuj robić rytmy , jak masz dostep do płotkow to też ćwicz .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co bysceie polecili ?

Następny temat

pedały szosa!!!!!

WHEY premium