SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muscle test - opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Aras84 z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
Witam. Mam zamiar kupić Muscle Test - Burneiki ;p Mam pytanko odnośnie tej odżywki. Brał ktoś? Czy to prawda że po 4 tygodniowym cyklu widać rezultaty (dobre niby) ?? Opis odżywki:

Muscle Test zawiera dwa najbardziej efektywne i popularne pro-steroidy na rynku. Doskonały produkt tego typu powinien być zarówno androgenny ( działający na wytrzymałość, siłę, agresję i koncentrację), jak i anaboliczny (wspomagający syntezę białek, przyswajanie składników odżywczych i regenerację mięśniową ).

Dzięki idealnie dobranej ilości 17-dimetylo-5a-androstano-3-jedno-3.3-Azyny i 2a,3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-olu, otrzymujesz idealnie zbalansowaną substancję, która czyści pole do działania przed najbardziej cenionymi przedstawicielami farmaceutycznymi, którzy działają na czarnym rynku.

Dimetazyna umieszczona w produkcie ( w zasadzie są to dwie cząsteczki Superdrolu połączone ze sobą atomem azotu ) to tzw. suchym związek, co z kolei oznacza, że ​​nie aromatyzuje on do estrogenów. Ponadto zwiększa retencję wody tam, gdzie jest to najbardziej wymagane, czyli wewnątrz komórki mięśniowej, ze względu na hamowanie 11b-hydroksylazy. Stosując Dimetazynę można osiągnąć twardą rzeźbę przy jednoczesnym wzroście objętości komórek mięśniowych, co prowadzi do potężnej pompy i solidnie nabrzmiałych mięśni.

Ponieważ związek posiada głównie właściwości androgenne, dodaliśmy do niego 3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-ol ( Epistanol ), który wykazuje dużo większe właściwości anaboliczne. Związek ten jest ubogi w estrogen, więc nie ma obaw przed ginekomastią.

Stosując Muscle Test, otrzymujesz same korzyści, takie jak polepszona synteza białek, zwiększona przyswajalność odpowiednich składników odżywczych i regeneracja potreningowa. Muscle Test zawiera idealnie dobraną i zrównoważoną ilość związków androgennych i anabolicznych, co czyni go niezwykle efektywnym, dzięki czemu jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów. Włącz się do gry na Muscle Test, zanim zrobi to konkurencja ! Pamiętaj ... inni nie śpią !

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie jest to żadna odżywka tylko steryd, zawiera w środku epi i dymethazine, poczytaj na forum bo opinii sporo, zarówno o składnikach jak i samym MT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
A wiadomo coś ile tam na prawde epi siedzi ??

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
Właśnie mnie to dziwi z jednej strony, bo przecież gdyby to na serio był Steryd to by tego w PL nie sprzedawali ??

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w PL nikt tego legalnie w żadnym sklepie nie sprzedaje

nie chce mi się setny raz tego samego tłumaczyć
poczytaj sobie o epi a potem o dymethazine

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-10-23 14:32:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
uwazaj, to je hardcorowe...tego nie pomalujesz

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-10-23 14:50:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
olej to

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
Co mam olać :D? Ej a co to ten cały "odblok" ?? Bo słyszałem że trzeba zastosować po cyklu, a jeśli nie zastosuje?? I proszę o poważne odpowiedzi...

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
wypełnij ankietę działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
Gdybym mógł to bym to zrobił wyświetla mi się komunikat "Nie możesz edytować" :)

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ogarnij się bo nie masz pojęcia o podstawach,poczytaj posty podwieszone, potem poczytaj o substancjach o których Ci napisałem bo to one właśnie składają się na MT,ale jak nie masz pojęcia co to odblok to wszelki doping narazie zostaw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + Winko, zerwany/naderwany miesien klatki, co dalej?

Następny temat

Poszukuję pewnego tematu / tationil.

WHEY premium