SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mucha :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
kumpel chce kupic muche hiszpańską bo jedzie w pon na kolonie i chce cos tam zaliczyc :P , potrzebuje informacji jak to dziala i czy sie oplaca

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
z tresci postu (na kolonie jezdza dzieci, wzglednie mlodziez) wysuwam wniosek ze twoj kumpel jest za mlody na takie zabawy i niech naturalnie podrywa dziewczyny

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehehehehe
fajnie ma w domu Twój kolega!
powodzenia! Niech wyleje całą zawartość na człona i idzie na balety!
Tylko niech uważa, żeby mu się do dupy nie dobrała kadra czarnoskórych koszykarzy...
o człowieki!
przyznaj się! To Ty sobie kupiłeś, prawda?
Gratuluję pomysłu na prowokację! (bo jeśli to nie jest prowokacja, to ja wysiadam...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
hehehehe dobry post zgadzam sie z Fu :D :)

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
emenemens :
"przyznaj się! To Ty sobie kupiłeś, prawda?
Gratuluję pomysłu na prowokację! (bo jeśli to nie jest prowokacja, to ja wysiadam...)"

Czemu na tym forum kazdy uwaza ze jesli cos sie pisze takiego nie przyzwoitego to zeby sie zaslonic , pisze sie ze dla kolegi ze cos, odp brzmi NIE drogi kolego skoro pisze wyraznie ze dla kumpla to dla kumpla. poprostu byl u mnie i chce to kupic a ze powiedzial ze bedzie o 12 dzis to ja mam mu mniejwiecej zobrazowac co to jest , dlatego tu napisalem ;]. wali mnie to co on z tym bedzie robic , szczerze to mam to gdzies :D jego strata kasy , mnie feromoniaste ******ły nigdy nieinteresowaly

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
widze ze gaca zostal usuniety ciekawe czemu??!!No grzana z ta mucha ale na kolonie jezdzilem jak mialem 9 latTam dopiero sa laski

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27527
on ma 17 , a ze jest ciota to sam nie poderwie , potrzebuje pomocy

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Z mojego jakze wielkiego doświadczenia,musze stwierdzic ze mucha mu nie pomoze. Z moich obserwacji musze stwierdzic ze kobiety brzydza sie wszelakich owadow,insektow wiec nici s sexu chyba ze z mucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
ciekawi mnie jak ma sie hiszpańska mucha do tego dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlej pol buteleczki do Nestea 1L i idz z ta Nestea do pokoju dziewczyn, na początku zagadaj do nich dla ściemy, poznoiej spytaj sie czy nie chcą sprobowac pysznego chlodnego napoju, Nestea żadna sie nie oprze po jakims czasie zobaczysz jak dziewczyny ten napój leją po swych piersiach.. jak w reklamie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spadki przy wyciskaniu na klate pomocy !!

Następny temat

pytanie

WHEY premium