SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

mrozone truskawki

Wysłana -
Bardziej mówiłam o tym, że są w całości, często spotyka się innych firm, gdzie po samym dotyku opakowania ( i domniemaniu co w środku) ma się chęć je odłożyć, ale to też bardzo często wina niestety przechowywania, produkty są po kilka razy zamrażane i odmrażane.
Ale ja zdecydowanie mogłabym polecić Mroźną Krainę, przede wszystkim cena dobra
Wysłana -
Dobry temat. Ostatnio też się zastanawiałem, chce robić mus z tego jako dodatek do niektórych posiłkow a zrezygnować z syropów. Mi udało się zamrozić truskawi nazbierane w ogródku u rodziców.
Wysłana -
Z wlasnego ogrodka wiadomo, najpewniejsze i najsmaczniejsze
Wysłana -
hgh-line
blue_hope
Panie też tu są A co do biedronkowych, nie wiem czy już są, mrożone zawsze pojawiały się (chyba z Mroźna Kraina) nieco później, nie rozglądałam się ostatnio za truskawkami, ale śmiało mogę polecić, tak samo mają maliny i chyba jagody, bardzo fajnej jakości.

Nie zauwazylem chyba ze ktorys z chlopakow wyzej zmienil plec a ja o tym nie wiem

Chyba nie zajarzyles blue_hope jest wlasnie plci przeciwnej
Wysłana -
Ja ostatnio znalazłem jakieś w Kauflandzie i truskawek to one nie przypominały...
Wysłana -
mega pogniecione prawda? Skądś to znam...
Wysłana -
Wyglądały, jakby przy przekładaniu towaru do zamrażarek, robili sobie rozgrywki w piłkę nożną... Masakra..
Wysłana -
Aras84
hgh-line
blue_hope
Panie też tu są A co do biedronkowych, nie wiem czy już są, mrożone zawsze pojawiały się (chyba z Mroźna Kraina) nieco później, nie rozglądałam się ostatnio za truskawkami, ale śmiało mogę polecić, tak samo mają maliny i chyba jagody, bardzo fajnej jakości.

Nie zauwazylem chyba ze ktorys z chlopakow wyzej zmienil plec a ja o tym nie wiem

Chyba nie zajarzyles blue_hope jest wlasnie plci przeciwnej
'

O kurcze ale wtopa. blue_hope wielkie przepraszam I dzieki sliczne, truskaweczki z Mrozonej Krainy zakupione. Jutro koncze opk dotychczasowych i beda wjezdzac z Krainy.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź