SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moze kiedys

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
Witam!!! myslalem nad sterydami lecz nie mam zamiaru ich teraz brac gdyz wiem ze mam maly staz. (ok 5 miesciecy). teraz robie cykla na krete mam dietke no i jadam suple, gdyz ide na mase...moj wzrost to 174 i waze teraz ok 80 kg...chcialbym podciagnac mase do okolo 90 a pozniej moze redukcja. lecz chcialem sie was zapytac czy nei baliscie sie na poczatku (jak mysleliscie o sterydkach ludb juz mieliscie igle w reku) ze moze sie cos stac? ze was wypie***oli jak Greg'a Valentino? o kosekwencjach? ja wam powiem ze ja o tym mysle caly czas..i caly czas mowie sobie co sie KU*** mnoze stac po jednym cyklu...czy 2 : D.... narazie chce jescze normalnie popakowac a moze pod koniec tego roku sie wezme za jakis cykl zeby sie bardzoij (szybcjej ) zmasowac. mam jeszcz ejedno pytanko...poniewaz spotkalem sie z opinia ic czlowiek ktory bierze sterydy i pozniej PRZESTAJE pakowac to z miesni robi mus ie woda..:/ ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
codzilo mi tu o bubla i rosomaka. bo ja boje sie ze bede mial ogromne spadki przez sterydy jak nei bede cwiczyl bo u mnie czasmi sie tak zdaza ze wogole neimam czasu zabardzo...np tak jak ostatnio keidy mialem maturke to nei cwiczylem chyba z 4 miesiace...no poprostu zdarza sie tak iz niema czasu ...no ale coz...moze poprostu zapomne o tym i nie bede bral nic...ttylko dokupie sobie jescze jakiegos gainera :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 609 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3710
Więc powiem to z mojej strony jak było, pewnie, jak każdy bałem się zrobić pierwszy cykl, jak trzymałem pierwszy raz igłę w ręku to mi ręka drżała niemiłosiernie, ale nim zrobiłem pierwszy cykl, miałem staż, dietę poukładana i miałem ogolne jako takie rozeznianie w dopingu, wiedzialem jakie sa skutki uboczne itp. i jesli cos poszlo by nie tak, to mialbym pretensje tylko do siebie.
Co do drugiego twojego pytania, tak to jest prawda, jak ktoś zabiera sie za SAA nie majac o tym wogole pojecia, to potem sa takie skutki, ze zamiast miesni ma sama wode i potem sobie pewnie mysli, ten diler wyj... sprzedaje
Widze, ze madry jestes i nie zabierasz sie za SAA obecnie, wyjdzie ci to na zdrowiu kiedys ;)
Pozdr i zycze samych sukcesow w życiu.

Zmieniony przez - Kornel18 w dniu 2006-06-27 17:19:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
dz :) a to mam jeszcze jedno pytanko skoro tak sie dzieje ze przy braniu koksow i przy przestawaniu cwiczen miesnie sie robia "wodowate" to co wy takiego robicie ze utrzynujecie te miesnie? bierzecie "non-toper" ten koks czy jaki h**? : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Wodowate się nie robią, bo oprócz brania koksu ćwiczymy

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
no ale to ile cwiczysz? trzeba wtedy cwiczyc non stop zeby utrzymac te misnie taki ejakie sa..czy sie cwiczy jakis tam czas i potem miesnie sie trzymia...? widzialem nie dawno filmik gdzie goscie od 25-40 lat biora koks xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
no ale to co dokladnie robicie zeby utrzymac te miesnie tkaie jakie sa? cwiczycie caly czas zeby je utrzymac? czy cwiczycie np tak jakis okres czacu i to wystarczzaz...?jak o wyglada jezlei sie zrobi poweidzmy 1 cykl tylko...tzn wydaje mi sie ze to samo co 5 :D tylko ze po 5 chyba wygladasz jak coleman...bo tak jak mowilem narazie popracuje jeszcze nad soba ...uzbieram jeszcz ejakis staz...i moze pod koniec tego roku..jakis cyklika ale sam niewiem ; ) jezeli ja potem mam cwiczyc przez cale zycie zebyutrzymac te miesnie albo wdupiac do 60-atki koks to ja dz : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Coleman zrobił jeden cykl, ale nie może go skończyć

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33000
cwiczyć trzeba nonstop
koks to dodatek tak jak twoja kreta
tyle że mający w huuj wieksze możliwości
to co pozostanie zależy od ciebie
od twojej diety, wiedzy, chęci

edit; po 5 zapewne wygladał bys jak ronii wiec lepiej zrob tak z pół cykla żeby wygladac jak arni

Zmieniony przez - FatBoySlim w dniu 2006-06-27 21:05:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3126
tow sumie wam powiem ze przesrane skoro trzeba caly czas cwiczyc..po cholere te koksy bierzecie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 721 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6800
A myslisz ze jak wezmiesz ta kreatyne i inne odzywki i przytyjesz np. te 10 kilo to jak przestaniesz cwiczyc to nic nie spadniesz ?! koles mozna sobie zrobic od czsu do czasu przerwe ale bez przesady. Poto cwiczysz zeby dobrze wygladac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kofeina a doping

Następny temat

produkty IP

WHEY premium