SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

motywacja dieta trening 35+

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
Witam,

Nie należę już do młodzieniaszków, przemiana materii trochę spowolniła, dodatkowo tryb pracy siedzący, dupsko w samochodzie - to wszystko doprowadziło do 23-25% BF (na oko), waga 85 kg przy wzroście 173 cm. - także jest co spalać.

Zapotrzebowanie kaloryczne przy aktywności 3,4 x tyg (siłownia) wynosi 2300kcal, po odjęciu 10% jest to około 2100 kcal.
Do przygody z siłownią powróciłem po 10 latach, więc zaczynam od zera. Treningi niestety mogę wykonywać tylko rano przed pracą 6:00 (w weekend mogę o innej porze).

Mój cel: zmiana sylwetki, pozbycie się tkanki tłuszczowej (tyle ile się da w granicach rozsądku) - waga nie ważna, planowany czas 6-7 miesięcy.
Wrzucam przykładowy plan diety (bez warzyw)

Bardzo proszę o porady, co dodać, co zmieniać, bo pomysłów brak ;- (no i ta motywacja - może ją znajdę tutaj na forum



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
cześć!
Forum zapewnia motywację, pod jednym warunkiem - trzeba od czasu do czasu się jednak pojawić i wpis zrobić.

Tuńczyk i poledwica sopocka lepiej zeby nie były codziennym wyborem.
Wrzuć cos jeszcze o treningu - chętnie poczytamy.
Mało tych kalorii jak na faceta z normalnym treningiem, chyba ze tylko bicepsik robisz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
Wyliczałem wg wzorów, biorąc pod uwagę beztłuszczową masę czyli w moim przypadku 64Kg, też mi coś mało wyszło, jak mam spalać to muszę zjeżdżać z kcal, a patrząc na tę wartość to mogę z głodu paść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
Jak wspomniałem dopiero zaczynam, wywodzę się z siłowni piwnicznej - 10 lat temu. Trening wrzucę w dniu dzisiejszym, tylko muszę go dopracować. Wyliczałem BMR ze wzorów na Waszej stronie i wyszło mi nieco więcej 2460 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130874
Zmiana sylwetki w 6-7 miesięcy to bardzo ambitny cel.
Trening w domu?
Dzieci nie przeszkadzają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wszystko zależne jest od intensywności treningów, mi z kalkulatorów zapotrzebowanie wychodzi dla Ciebie 2400-2700
cardio jakieś przewidujesz?
napisz proszę ile cm masz w pasie?
z załączonej diety nie podoba mi się że od początku zaczynasz iść na skróty: na 175g białka, 50g przypada z prochu w tym ewidentnie ostatni proch na podbitkę białka
ale ogólnie jest ok,
nie przeszkadza Ci trening pół godziny po posiłku?


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-06-14 17:40:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
6-7 miesięcy to tylko takie moje założenie, nie oczekuję cudów absolutnie. Każda zmiana BF w dół będzie już dla mnie sukcesem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
Siłownia w klubie, jeżeli chodzi o dzieci to rzeczywiście mają wpływ na porę o której zaczynam trening 6.00 )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
Nigdy nie miałem doczynienia z obliczaniem składników makro, to mój pierwszy raz. Nie stosowałem żadnych diet, po prostu miałem takie etapy, że bardzo mało jadłem, co w konsekwencji przyniosło spadek wagi, ale niestety większość zeszło z mięśni ;-(.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130874
Czekam na propozycję Twojego treningu.
Efekty mogą przyjść szybko.Zależy to od Twojej determinacji w osiągnięciu przemiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6238
Planuje w dni nietreningowe (2x)biegać, ewentualnie w słowni orbitrek itp., Pas to jakieś 94 cm. Tak jak pisałem wcześniej treningi robię o 6.00, a na czczo średnio mi się uśmiecha ćwiczyć, ale ogólnie nie odczuwam tego śniadania. Co do pójścia na skróty, rzeczywiście tak jest, nie wiem z czego to białko dokładać, nie mam za bardzo pomysłu na jadłospis Zależy mi na tym, żeby nauczyć się zdrowo jeść, a nie teraz stosować dietę, a później wrócić do starych nawyków i tak samo jest z aktywnością fizyczną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 wg Nadine moduł III

Następny temat

DT Wason77 - Odzyskać motywację :-)

WHEY premium