SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mostkowanie na dlugim cyklu -kilka pytan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
witam
chcialem sie dowiedziec jak to zrobic-chodzi mi o mostkowanie, nigdy tego nie robilem-a chcialbym pocicagnac taki cykl powiedzmy 6 m-cy, celem jest glownie sila, moze troche masy.
Zauwazylem, ze po kilku tygodniach brania jak juz nie idzie i kedys odstawilem bo choroba mnie zmusila i po 2-3 tyg znow wzialem to byl naprawde dobry efekt.
Jak to zrobic w takim razie-zwazajac na to, ze chcialbym brac w cyklu deke?
prosilbym o jakies rady
dodam, ze z testo najlepiej dziala na mnie prop. lub mix-jesli chodzi o enan to juz jak dla mnie slabo.
na cykl planuje wlasnie deke+test i jakies orale na zmiane

moc i sila

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj Ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html


Zmieniony przez - neevsky w dniu 2012-12-27 12:04:23

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
1. WIEK: 28
2. WAGA: 110
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps:50
-klatka:135
-udo: 74
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI:13
6. DIETA: roznie-w zaleznosci od celu
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kilka, moze kilkanascie-zazwyczaj test+ oral
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 -ce temu
11. POZIOM BF%: malo
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia(raczej ekto)
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:180
-martwy ciąg: 260
-przysiad 240

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
co chcesz wiedziec? jezeli chodzi ci oto jak zrobic sam most,to po skonczeniu deki ciagniesz jeszcze z 2tygodnie testa w normalnej dawce,pozniej wchodzisz na most ok.8tyg bierzesz mixa w dawce 125mg e5d i po moscie wchodzisz na kolejny cykl,wtedy jest dobrze wrzucic jakiegos orala na dobry start

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
czyli na mostkach ciagnac testa ale male dawki tak?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
tak jak ci napisalem 125mg mixa e5d minimum 8tygodni

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
ok dzieki

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
a jak to sie ma do krotkich estrow? np prop+npp i co dalej?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Dawka testa na mostku jednak za mała Tomek imo. Lubisz mixy więc na mostku 250 mg ew będzie bdb dawką. Jeśli chodzi o prop+npp to podobnie. Kończysz cykl propem, w tym czasie (ostatnie 2 tyg propa) dajesz hcg 1000 iu e2/3d (5000 iu) potem ja z ostatnim strzałem propa daję pierwszą dawkę z mosta już (250 mg mixa) i dalej już most. teraz robie most 6-7 tyg i wchodzę na nast bombkę. Mam nadzieję, że w miarę czytelnie to napisałem. Jakby co to pisz. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
no niewiem skint,ja bilem mixa na moscie w dawce 250mg ew. i wydaje mi sie,ze byla to za duza dawka.Rowniez nie raz widzialem jak ludzie na forum wlasnie pisali o dawce 125mg e5d. Ale ja specem nie jestem wiec moge sie mylic

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ph+saa

Następny temat

M-drol i mass Rx

WHEY premium