SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mostek czy odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
1. WIEK: 20
2. WAGA: 89
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: -
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5lat
6. DIETA:
-białko: 3g/kg
-węglowodany: 6g/kg
-tłuszcz: 1-1,5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa/siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: -
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): -
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 190
-przysiad: 180

Witam,
zbliża sie koniec cyklu (zostaly 3 apmułki) - 30 strzałów enana 250mg, pierwsze 15 e4d, nastepne 15 śr/sob, po 8 tyg bylo 5k hcg, i mam kilka pytań:
1. Drugi cykl planowałem jakoś w czerwcu ale tak sobie liczylem ze zanim skoncze odblok to do czerwca troche malo czasu i pytanie
czy warto robic odblok i w czerwcu znowu zaczynac, czy zrobić mostek i wczesniej zaczac drugi cykl ( jest to pierwszy cykl nie wiem czy nie za długo jak na
pierwszy raz wyjdzie to wszystko) - o mostku myslalem 250mg e7d (miesiąc, dwa?? ).
2. Drugie pytanie, szamie tamoxifen bo wywalilo mi estro 2x ponad norme i byly oznaki gyno, przed odblokiem jesli mialby byc to trzeba zbić, jesli nie odblok to i tak chcialbym zbic bo samopoczucie i libido troche klapło a wczesniej bylo ok tylko jak dawkowac ( arimidex czy symex sprawdzi sie lepiej? ) i czy pozniej jak sie zbije to jesc tamox czy zostac przy ari/symexie?
3. Na drugi cykl chcialem troche zredukowac myslalme o propie + coś jeszcze (clen ma sens? ),
Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Im dłuższy cykl tym mniej zamieszania w hormonach ale w Twoim wieku to organizm powinien szybko wrócić do stanu równowagi a ponad 4 miesiące przerwy to całkiem przyzwoicie, więc optowałbym za odblokiem.
Tamox tylko blokuje receptory więc przed zejściem trzeba obniżyć poziom e2, skoro jesteś aż tak wrażliwy na niego i tu znacznie lepiej sprawdzi się jakiś inhibitor. Exe jest całkiem niezły i raczej nie zdarza się po nim "odbicie" jak to czasem ma miejsce po ari. Zrób badania i odblok rozpocznij dopiero jak hormony będą uporządkowane.
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
12 dni po ostatnim strzale 10k hcg rozbite na 4 wbicia e3d bedzie wystarczajace?
i jak pozniej z clomidem zeby bylo optymalnie?
i jak dawkowac exe podczas brania hcg ? podczaas brania clomidu wrzucac tamox czy exe ?



Zmieniony przez - darexxx321 w dniu 2018-01-06 13:10:05

Zmieniony przez - darexxx321 w dniu 2018-01-06 13:11:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
HCG zacznij wbijać tak jak wypadałby Ci kolejny strzał testa czyli maksymalnie 4 dni po ostatnim. Chodzi o to, żeby nie dopuścić do znacznego spadku poziomu testa we krwi a tak by się stało, gdybyś zrobił tak jak piszesz. Po 12-tu dniach, a nawet już wcześniej, poziom systetycznego testa byłby już bardzo niski i dopiero wtedy zacząłbyś pobudzać jądra do produkcji naturalnego.

Jeżeli chodzi o dawkowanie exe to trudna sprawa, bo nie ma tutaj reguł i dla każdego jest inne dawkowanie. Powinieneś je już sprawdzić na sobie znacznie wcześniej. Sprawdź teraz na jakim poziomie masz e2 i daj po pół tabsa exe co drugi dzień. Po 5-6 dniach powtórz badania to będzie wiadomo jak ta dawka na Ciebie wpływa. Wtedy będzie można powiedzieć coś więcej.


Zmieniony przez - KruQ w dniu 2018-01-06 13:18:29
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
Wyszło tak ze przed lipcem musze (dluzszy wyjazd a nie chce zabierac nic ze soba) miec skonczyny odblok po drugim cyklu a jak teraz sie odblokuje to raczej sie nie uda i chyba bedzie jednak mostek ( pozniej dluzsza przerwa ). W piątek bede mial symex i badania, jak zaczne brac to odstawic tamox?
Druga sprawa odnosnie mostku chcialbym zeby trwal miesiac (caly luty) tylko czy jest sens przez miesiac? 250enan e7d byloby ok czy jeszcze mniejsza dawka?
Pozniej myślałem 2 miesiące prop 100mg e2d + clen ( jakie dawki na pierwszy kontakt i czy sie oplaca clen czy cos innego? cel:redukcja )
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Dawki ok na most i na redukcję. Clen zacznij 40mcg i zwiększaj po 20mcg do momentu, aż sajdy będą do wytrzymania i nie będą przeszkadzały w życiu. Chodzi o telepanie rąk, temperaturę ciała, potliwość, rozbiegane oczy. Mi 80mcg balkana przy wadze ponad 100 juz było naprawdę mocno. System chyba był 3on2off o ile dobrze pamiętam. Nie wiem czy dalej się tak robi. W dni bez clena wbijalem efe, ale Ty zostań z samym clenem. IMHO.

Sorry, 120mcg mnie tak tyralo


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-01-08 17:15:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
a jesli chodzi o przejscie z cyklu na mostek i z mostku na cykl, odbywa sie to tak ze np ostatni strzał w styczniu wypadnie mi 31(środa) i pozniej przez luty co środe strzał czyli ostatni strzal na mostku bedzie 28 lutego, nastepnie krótki wbic 4 dni po strzale długiego czy po tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Co to za różnica jak i tak dawki zwiekszasz juz? Czy wbijasz po tygodniu czy po 4 dniach to dawki enana nakryja sie z propem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1535
ok dzięki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zbicia masy

Wiecej