SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje problemy - pomocy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 391
Jestem aktualnie na redukcij to zrzucenia mam niewiele ( już jestem całkiem dociety a to moja pierwsza redukcja w życiu nie nie byo wcześniej masówki a mieśni nie mam dużo w szczególności słabe są bicepsy,tricepsy cała reka a przoduje u mnie plecy i klatka nogi taki średniak) i ĆWICZYŁEM NA SIŁOWNI PRZEZ 1,5 MIECHA i jestem zmuszony do ćwiczeń w domu jedynie co mam to ciało i dwie hantle ok. 10 kg które moge poloczyć w jedną 20 kg hantle są domowej roboty ojca sprzed 15 lat i nie mam jak dodawać do nich obciążenia MOJE PYTANIE BRZMI CZY ĆWICZĄC W DOMU JESTEM W STANIE TAK SAMO DOBRZE ZABEZPIECZAĆ MIEŚNIE JAK NA SIŁOWNI ? bo jak wiadomo ćwiczenia siłowe wspomagają jak najmniejszą utrate mieśni podxzas redukcji w moim przypadku ( poczotkujący ) przy rotacji kaloriami byłem wstanie zbudować trochu miesni i się zastanawiam jak to zrobić czy hantle dać jako ostatnia forma progresi ? w domu bed ćwiczył przez 7 tyg potem na siłownie i zaczyna się masowka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
te 20 kg moze być mało jak juz na siłowni troszkę trenowałeś ale możesz podziałac z treningiem, domatora.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej