SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

moje początki

Wysłana -
słuchajcie mam 17 lat waże 55kg i mierze 157cm chce wyrzeźbić sylwetke ale nie wiem czy jest to możliwe w moich domowych warunkach hym poradzcie mi cosik...

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zalezy co rozumiesz pod pojeciem wyrzezbic.chcodzi ci o zwykla szczupla sylwetke czy szczupla atletyczna kobieca sylwtke???
Wysłana -
moze w dziale fitnes spróbuj, tu siedza sami psychole dazacy do jak najwiekszej masy...

A tak na poważnie, dietka z ujemnym bilansem kalorycznym, brzuszki, rowerek/bieganie, jezioro/basen.

no to tak w skrócie, w fitnesie powinni jakeis cwiczenia bardziej ksztaltujace zalecic

pzdr.

Zambo gratuluje znawcy

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-06-26 17:20:24
Wysłana -
Widzisz dziewczyno, już pytałaś tutaj, już odsyłano Cię na fitness i właśnie w tamtym miejscu naprawdę o szczegółach Cię poinformują tamtejsi znawcy. Koniu dał Ci kilka opcji, basen i jezioro odpadają, a szkoda, bo całkiem dobrze rzeźbią.
Aerobik i wszystkie te kobiece rzeczy też nie będą obojętne.
Wysłana -
Zambo raczej to drugie,6 lat tańcze więc nie jest ze mną aż tak żleale chce czegoś więcej ostatnio sie troche zaniedbałam,problem w tym że nie mam siana na siłownie i te sprawy mam w domu tylko hantle i sztange
Wysłana -
Bez sianka? Szkoda.
Biegaj i jeździł na rowerze odpowiednio duzo, ale nie za dużo, żeby Ci się męskie łydki nie porobiły jak kilku moim koleżankom.
Idź z tym na ten dział fitness, serio. Albo kup jakąś babską gazete w stylu SamoZdrowie czy cokolwiek, tam są opcje w stylu zrzuć 50 kg w 3 tygodnie z hantlami 1kgowymi więc naprawdę cuda-niewidy. Sam niestety dokładnie nie wiem jak Ci polecić ćwiczenia sztangą czy sztangielkami.
Powiedz mi jeszcze - w których partiach zalega Ci najbardziej tłuszcz, co dokładnie chciałabyś wyszczuplić, a gdzie zwiekszyć mięśnie.
Wysłana -
moi zdaniem jak chcesz miec atletyczna sylwetke to rob to samo co my tylko oczywiscie mniejszym ciezarem.poczytaj atlas cwiczen.doluz aeroby rozciagania.i oczywiscei dieta to podstawa.
Wysłana -
albo daj fotke
Wysłana -
sztanga i hantlami mozna wykonac bardzo duzo cwiczen a to ze jestes dziewczyna ulatwia sprawe bo niepotrzebne ci sa duze ciezary;.
Wysłana -
wklej foteczke a napewno pomożemy bo tak na ślepo to się nie da nic
Wysłana -
witam.

a jak na dzien dzisiejszy wygląda Twoja sylwetka?

Cześc/
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź