SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje początki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
kurcze dzia za info foty nie mam żadnej trzeba kiedyś zrobić hm wsumie to nie mam tyle tłuszczyku jestem tak w miare tylko mięśni nie widać,kiedyś brat mnie ćwiczył a teraz nie ma kto i n ie ma mnie kto przypilnować hehe dobra wbije jeszcze na fitnesa dzia za wsio:* hyhy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
kiedyś brat mnie ćwiczył a teraz nie ma kto- ze jakcwiczył?/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
no tak ćwiczył że dawał mi różne ciekawe ćwiczenia,i przede wszystkim pilnował żebym ćwiczyła,no a na fitnesie lipa nikt mi jeszcze nie odpisał no ale już ciach z tym poprostu musze sie przyłożyć i nieopierdzielać,ale jeszcze powiedzcie mi ile razy w tygodniu mam ćwiczyć i ile??po godzinie??a które grupy mięśni można ćwiczyć codziennie a których nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
acha i ktoś tam wspomniał o rozciąganiu.Co do tego to jestem max rozciągnięta hyhy a jaki wpływ ma rozciąganie na mięśnie?bo na przykład mój brat jak ćwiczył to sie w ogóle nie rozciągał...więc jak to jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
rozpisz partie na których Ci najbardziej zależy..
to coś pomyślimy.

ile masz lat ?
miałeś już kiedys styczność z dietami ?

CZeść/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
no jak wyżej pisze mam 17 lat i najbardziej mi zależy na brzuszku,wiem że brzuch jest najtrudniej wyrobić no i może troche zbić z nóg,no tak jak mówie nie jest ze mną aż tak żle hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a6w- ponizej masz faq

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
dobre to a6w podoba mi sie w takim razie pierwszy dzionek mam już zaliczony hehe mam nadzieje że wytrwam hyhy dziękuski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
- dieta o ujemnym bilansie kalorycznym +
- aeroby naczczo najlepiej +
ćwiczenia na uda i brzuch.
Mam nawet na kompie ciekawe na te partie- jak dobrze pamiętam.

moge powrzucac jak chcesz.

cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
nio fajo co możesz to wrzucaj ja napewno skorzystam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcje

Następny temat

zero zakwasów

WHEY premium