SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje początki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
słuchajcie mam 17 lat waże 55kg i mierze 157cm chce wyrzeźbić sylwetke ale nie wiem czy jest to możliwe w moich domowych warunkach hym poradzcie mi cosik...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
zalezy co rozumiesz pod pojeciem wyrzezbic.chcodzi ci o zwykla szczupla sylwetke czy szczupla atletyczna kobieca sylwtke???

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
moze w dziale fitnes spróbuj, tu siedza sami psychole dazacy do jak najwiekszej masy...



A tak na poważnie, dietka z ujemnym bilansem kalorycznym, brzuszki, rowerek/bieganie, jezioro/basen.

no to tak w skrócie, w fitnesie powinni jakeis cwiczenia bardziej ksztaltujace zalecic


pzdr.


Zambo gratuluje znawcy

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-06-26 17:20:24

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
Widzisz dziewczyno, już pytałaś tutaj, już odsyłano Cię na fitness i właśnie w tamtym miejscu naprawdę o szczegółach Cię poinformują tamtejsi znawcy. Koniu dał Ci kilka opcji, basen i jezioro odpadają, a szkoda, bo całkiem dobrze rzeźbią.
Aerobik i wszystkie te kobiece rzeczy też nie będą obojętne.

teoretyk-sezonowiec ;b

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
Zambo raczej to drugie,6 lat tańcze więc nie jest ze mną aż tak żleale chce czegoś więcej ostatnio sie troche zaniedbałam,problem w tym że nie mam siana na siłownie i te sprawy mam w domu tylko hantle i sztange
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
Bez sianka? Szkoda.
Biegaj i jeździł na rowerze odpowiednio duzo, ale nie za dużo, żeby Ci się męskie łydki nie porobiły jak kilku moim koleżankom.
Idź z tym na ten dział fitness, serio. Albo kup jakąś babską gazete w stylu SamoZdrowie czy cokolwiek, tam są opcje w stylu zrzuć 50 kg w 3 tygodnie z hantlami 1kgowymi więc naprawdę cuda-niewidy. Sam niestety dokładnie nie wiem jak Ci polecić ćwiczenia sztangą czy sztangielkami.
Powiedz mi jeszcze - w których partiach zalega Ci najbardziej tłuszcz, co dokładnie chciałabyś wyszczuplić, a gdzie zwiekszyć mięśnie.

teoretyk-sezonowiec ;b

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
moi zdaniem jak chcesz miec atletyczna sylwetke to rob to samo co my tylko oczywiscie mniejszym ciezarem.poczytaj atlas cwiczen.doluz aeroby rozciagania.i oczywiscei dieta to podstawa.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
albo daj fotke

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
sztanga i hantlami mozna wykonac bardzo duzo cwiczen a to ze jestes dziewczyna ulatwia sprawe bo niepotrzebne ci sa duze ciezary;.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
wklej foteczke a napewno pomożemy bo tak na ślepo to się nie da nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
witam.

a jak na dzien dzisiejszy wygląda Twoja sylwetka?

Cześc/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcje

Następny temat

zero zakwasów

WHEY premium