SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje biedne stawy :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
Witam , cwicze juz z 1.5 roku ,wziolem z pol roku temu DECA .D. ,po 2 miesiącach od skonczenia cyklu wszytkie stawy mi zaczely strzelac,wstaje rano z lozka i od razu kolana strzelają,potem łokcie,palce,barki
,czy to normalne po cyklu? czy zawsze takie cos bende miec? na cyklu wogule nie czulem bulu stawow ,tylko dopiero po jego skonczeniu.
kumplom tez tak stawy strzelają po DECE ,da sie jakos zlagodzic te strzelanie? bo to dosyc uciązliwe gdy cwicze np przysiady ze sztangą to za kazdym powtorzeniem stawy dają znać o sobie ,tak jak by byly "nie naoliwione"
ze boje sie ze sobie cos uszkodze na trwale ,pomoze mi ktos?

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy więcej deki, siarczan glukozaminy + kolagen. No i oczywiście czas.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
dzienki za odpowiedz Guru ,gdzie mozna dostac ten siarczan g. ?
na recepte czy cos?
aha i czy bende miec problemy ze stawami na starość przez ten cykl? czy to przejdzie.. ?

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na receptę Arthryl, za 3 tygodnie to samo tańsze w sklepie Hi Tec.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
dzienki guru .

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś ze mną nie tak!

Następny temat

Skłonności do siniaków

WHEY premium