SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja sylwetka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1319
Witam chcialbym abyscie okreslili moj typ budowy i czy mam przejsc na redukcje czy na mase cwicze juz 6miesiecy widac jakies efekty ale nie w klacie obwod 76 wiek 15wzrost 171biceps 30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Wiesz co? by ocenic twoj rodzaj sylwetki tzreba zobaczyc twoja sylwetke, tak to jest wrozenie.

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1319
no nie dodało mi sie zdj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1319
jak mozna dodać bez zakładania nowego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
na gorze ttej strony po prawej stronie jest napisz wyslij odpowiedz, kliknij tam potem na dole bedziesz mogl wkleic zdj. nacisnij ale pamietaj o wielkosci zdjecia bo ci nie wejdzie.

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Ćwiczysz 6 miesiecy i obwód w klacie 76? Chyba nic nie jesz. Wrzuć foto.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy 55 kg to chyba nie ma co redukować. Wrzuć foto to ocenimy bo tak to ciężko coś zaradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 300
Redukcja będąc chudym? O czymś takim nie słyszałem u zdrowych ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1319
Prawidłowa obj 80 pomyłka No i moim zdaniem jak usiade pojawia sie bojlerek ;/ strasznie to krepuje i niefajnie wyglada a TU LINK DO NOWEGO TEMATU Z ZDJECIEM https://www.sfd.pl/MAM_PROBLEM_Z_MASĄ-t969786.html#post10 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak czasu na przygotowanie posiłków

Następny temat

Ocena mojego REFEED DAY

WHEY premium