SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja osobista przemiana-1 raz udostępniane.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 803
Witam,

Moja osobista przemiana na sezon letni poparta ciężką pracą w kuchni plus odpowiednim treningiem oraz rozważnej suplementacji.

Dieta- po prostu zdrowo. Dziennie koło 600-900 g mięsa (kurak,wołowina,łosoś), max 100g ww dziennie. Dużo warzyw, trochę owoców, 'zdrowe przekąski' typu migdały, suszone owoce.

Trening- FBW.
Mogę z czystym sumieniem tylko i wyłącznie polecić go wszystkim osobą którzy chcą przełamać rutynę w treningu i zacząć działać bardziej ogólnorozwojowo podczas treningu.

Suplementacja- na treningu zawsze 30g BCAA rozpuszczonego w 1,2l wody. Witamina D - raz dziennie. Omega3. WPC SFD. Kreatynę włączyłem w czerwcu: Universal STORM (mój ulubieniec)

Brzuch- brzuch jako osobny wątek wbije tutaj. Większość z was powie że to nienormalne i niestosowne ponieważ ja robiłem brzuch co trening i poświęcałem mu minimum 25 do 40 minut dosłownego zarzynania go.
Po prostu to lubię.


Pozdrawiam,
Mateusz!








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Gdzie ta przemiana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
no jak nie ma przemiany jak jest. zmienił bokserki i zdjął klapki. xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 803
Sorry, zapomniałem załadować :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
A w ile ta przemiana?Tak dokładnie opisałeś wszystko a o stażu nic?

Zmieniony przez - Cien w dniu 2013-09-08 18:04:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 803
8 miesięcy.
Aktualne:
24 lata
staż na siłowni 3 lata
84kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 803
181cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Teraz zrób konkretna mase i na lato bd git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6935
jak na 3 lata to marnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 803
3 lata stażu na siłowni (większość czasu bez diety itp.)
Z ostatniego zdjęcia do pierwszych doszedłem w 8 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
przemiana fajna w te 8 miesięcy :) tylko szkoda ze nie wykorzystałeś tych 3 lat na 100% :P Ale cóż, ciśnij! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18->20 lat 63-> 78kg

Następny temat

"Sizeer Fotki str 1,2,4,7"

WHEY premium