SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

moja dieta :)

Wysłana -
Haj

Moje odzywianie wyglada nastepujaco - rano czarny chleb z bialym serem (chudy lub poltlusty) na obiad jakas zupa z makaronem lub ryzem a na drugie torebka ryzu 125g + piers z kury lub filety rybne. kolacje jem najpozniej o 18 jest to najczesciej czarny chleb z poledwica lub szynka + ogorek i rzodkiewka. jadam duzo marchwi, kapusty, kiwi, dziennie jakis jogurt (przewaznie beztluszczowy) nie jem w ogole slodyczy i innych pochodnych...chodzi mi o uzyskanie masy miesniowej lecz bez zbednego tluszczyku, dieta musi wspolgrac z moim trybem zycia (codzienne treningi walki, rower, 3 raz/tyg cwiczenia silowe ogolnie spalam dosc duzo) :)
czy aby nie za slabo sie odzywiam?

!greetings!
~~Exile

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeżeli taka dieta pozwala osiągać Ci zadowalające efekty to wszystko w porządku.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
Wysłana -
generalnie jesz dobrze, ale chyba o conajmniej jeden raz za rzadko, chociaż jak napisał Atomic - jesli masz z tym efekty to spoko. ja bym dorzucił jeszcze na przykład płatki owsiane między obiadem a kolacją albo ok. 20:00 - 21:00

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
Wysłana -
wlasnie o platkach myslalem ale nienawidze mleka i nie wiem czym to zalewac....jogurtem?

!greetings!
~~Exile
Wysłana -
aha jeszcze about platki owsiane - bylem w supermarketach i wszystkie zawieraja cukier...nie lubie cukru bo po nim syfy mi wylaza :( oczywiscie co innego cukier naturalny...jakie platki polecacie?

!greetings!
~~Exile
Wysłana -
hmm... nie wiem, możesz spróbować, ale będą twarde. jeśli Ci to przejdzie przez gardło, to nie ma problemu. jesli nie, to spróbuj najpierw je podgotować chwilę w wodzie, potem odlej wodę i zalej jogurtem.
powodenia
PS. ale jesteś szybki - chyba najpowszechniejsze są płatki owsiane górskie, co do zawartości cukru to nie pamiętam, ale nawet Atomic je poleca, a to oznacza, że muszą być za***iste

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"

Zmieniony przez - Pite(r) w dniu 01-05-04 12:06:55
Wysłana -
Dzieki!!! zaraz biore rowerek i spadam do Tesco :)

!greetings!
~~Exile
Wysłana -
Płatki owsiane nie zawerają cukru. Przypusczam że pomyliłeś z kukurydzianymi.

A jaki to jest cukier nienaturalny?

Moderator Odżywianie i Suplementacja
Wysłana -
hehe mozliwe ze pomylilem jestem zdolny do takich rzeczy :)

nienaturalny? na moj leb to taki ktory jest dosypywany sztucznie dla smaku np. a nie taki co znajduje sie np w owocach
pomiachalem co? :)

!greetings!
~~Exile
Wysłana -
ja tam wciagam 3 razy dziennie platki kukurydziane nestle corn flakes z rodzynkami
zawieraja mala ilosc cukru
polecam takze frutine !!!lecz jest ona drozsza o ok.3zl
Wysłana -
płatki owsiane na noc nie jedz, na noc możesz jedynie troszkę białka
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź