SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

modernizacja ławki Kelton HL4

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
chcę mieć praskę do nóg lecz w mojej ławce to nie możliwe, chcę kupić blachę 10mm, przyczepić ją do ławki pod siedziskiem na 2 śruby
następnie do blachy przykręcić też na 2 śruby profil kwadratowy 40x40, chce by ten profil był prosty do zdemontowania.
i tu moje kilka pytań.
- jaka odległość powinna być profilu od siedziska by wygodnie było mi ćwiczyć nogi ?
- ławka ma profil 50x50 a profil chcę 40x40 czy jak dam 10mm blachy kawałek z jednej strony to chyba nie będzie problem ?
- czy profil 38x38 wejdzie w 40x40 ?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
co myślicie ? bo mi się wydaje, że powinienem jeszcze jedną śrubę dać na ten profil ale zakładałem 50 kg na praskę i ni nie rucha nic nie stuka.







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
troche nie ogarniam Twojej idei. Jakie ćwiczenia by to miało imitować?
Skręcenie obu elementów na śruby spowoduje że będą one nieruchome,wiec rozumiem że to ma być jakaś podstawa pod coś,tak?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
mają być nieruchome aby na nich zamontować praskę do nóg, może też modlitewnik ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43870
nie wiem czy to bedzie stabilne

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
oczywiście ten profil 40x40 będzie się opierać o podłogę i założę na dół gumową zaślepkę by nie rysowało mi podłogi..
właśnie też nie wiem, czy będzie stablne nie chcę inwestować bez pewniaka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
wklej może jakieś poglądowe zdjecie prasy do nóg o jakiej myślisz. Modlitewnik da radę ogarnąć,jeśli będzie w miarę dopasowany


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2016-11-12 19:55:21

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
żeby zrobić takie coś jak z Twego linka to do tego czerwonego profila musiłabyś zamontować jest jakąś poprzeczną belkę,by móc za jej pomocą podnosić tą konstrukcję.
Poza tym blacha(na Twoim rysunku zielona),z profilem czarnym od łąwki nie mogła by być skręcona na sztywno. Luz na śrubie spowoduje na pewno niszczenie gwintu śruby
No i kolejny problem to wąskie siedzisko. Tu sęk w tym że nogi na odcinku od kolana do dupy nie będą miały podparcia na siedzisku....

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
ale w podobnych ławkach jest normalnie mimo przerwy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
o jakiej przerwie mowa?
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
QUEBLO
żeby zrobić takie coś jak z Twego linka to do tego czerwonego profila musiłabyś zamontować jest jakąś poprzeczną belkę,by móc za jej pomocą podnosić tą konstrukcję.
Poza tym blacha(na Twoim rysunku zielona),z profilem czarnym od łąwki nie mogła by być skręcona na sztywno. Luz na śrubie spowoduje na pewno niszczenie gwintu śruby
No i kolejny problem to wąskie siedzisko. Tu sęk w tym że nogi na odcinku od kolana do dupy nie będą miały podparcia na siedzisku....


ostatnie zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia Domowe !

Następny temat

pomoc w wyrobien miesni

Wiecej