SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mocz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10730
Witam. Z racji tego iz nie wiem gdzie mam moj post napisac pozwolcie ze opisze pewien niuans tutaj. Otoz nie wiem czy jest to powod do niepokoju ale od jakiegos czasu moj mocz zmienil barwe tzn normalnie jak wiadome jest on koloru zoltego badz bialego w zaleznosci co pilismy itp a ten ktory ja pompuje z siebie jest koloru takiego dziwnego tzn cos pod brazowy podchodzi ciemniejszy od normalnego. Nie wiem czym jest to spowodowane dlateo zwracam sie z prosba do was o rozpoznanie sytuacji co to moze byc czy nie ma powodu do paniki bo to normalne? pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1083
Od jakiego czasu ? napisz co jesz, co pijesz nietypowego albo jakie leki stosujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10730
Dopiero pierwszy dzien ale jak bylem dzisiaj 3 razy od poludnia do wieczora to zawsze to samo bylo. Zadnych lekow nie przyjmuje, jem normalnie, pije tylko wode niegazowana. Najczesciej ryz z dzemem do smaku moze od tego tzn tak z 2-3x na dzien? nie mam pojecia.. zdrowo sie ogolnie odzywam tak mysle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10730
Oczyscilo mnie juz chyba bylem przed chwila i juz normalnie cisne zoltym plynem nie wiem co to moglo byc ? ale jak sie powtorzy to na pewno dam znac . Masz Soga za fatyge pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1083
Dzięki za SOGa. Może coś w zarciu sie trafiło i podfarbowało .Najczęściej buraki, aronia, jagody i t.p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1083
Dzięki za SOGa. Może coś w zarciu sie trafiło i podfarbowało .Najczęściej buraki, aronia, jagody , niektóre witaminy,vermut, martini i t.p.wtedy mocz zmienia barwę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gardlo

Następny temat

Kolczyk w pępku - problemy

WHEY premium